Stelaże podtynkowe do WC

(43 produktów)
i

Stelaże podtynkowe do WC są obecnie bardzo popularne. Montuje je w swoich łazienkach coraz większa liczba osób. Ich wybór uzależniony jest od konstrukcji ściany, na której ma się znajdować podwieszana miska WC. Można je dobrać do danej zabudowy.

Więcej informacji o Stelaże podtynkowe do Wc

WC podtynkowe estetycznym i funkcjonalnym elementem wyposażenia łazienki

Stelaż podtynkowy do WC to estetyczny, jak i funkcjonalny element wyposażenia, dzięki któremu szybko zaaranżujemy swoją łazienkę. Taki produkt jest obecnie bardzo modny. Często wybierają go osoby, którym zależy na urządzeniu stylowego pomieszczenia. Na początku należy zdecydować o tym, który rodzaj zabudowy ma być brany pod uwagę. Większa liczba stelaży została przystosowana do tylko jednego rodzaju zabudowy, więc dosyć wcześnie musimy podjąć decyzję. Po określeniu typu instalacji należy wybrać odpowiedni model stelaża podtynkowego przeznaczonego do WC.

Duża popularność stelaży podtynkowych do WC

Stelaże podtynkowe do WC są obecnie bardzo popularne i uważane za bezpieczne oraz wytrzymałe. Łazienka wyposażona w ten produkt wygląda na dużo bardziej przestronną. Jednak kluczowe jest wybranie takiego stelażu, który będzie odpowiedni do warunków panujących w łazience. To bardzo ważne, ponieważ w przeciwnym razie mogą nastąpić awarie całego systemu. Warto przed wyborem stelaża podtynkowego do WC zwrócić uwagę na kilka szczegółów, które pozwolą wybrać właściwy produkt. Należy rozpatrzeć między innymi możliwość regulacji ilości spłukiwanej wody, sposób obsługi spłuczki podtynkowej czy tryby spłukiwania. WC podtynkowe jest praktycznym i funkcjonalnym rozwiązaniem do nowoczesnej łazienki.

Na temat stelaży podtynkowych do WC piszemy również na naszym blogu

Kilka szczegółów, na które warto zwrócić uwagę przed wyborem stelaża podtynkowego do WC

Kilka szczegółów, na które warto zwrócić uwagę przed wyborem stelaża podtynkowego do WC

Warto przed wyborem stelaża podtynkowego do WC zastanowić się nad kilkoma szczegółami, do których należy między innymi obsługa spłuczki podtynkowej, zakres regulacji wysokości i głębokości montażu, liczba przyłączy wody czy kompatybilność.

Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC

Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC

Występują zabudowy do stelaży podtynkowych do WC mokre oraz suche, a także różne są wysokości, na których mogą być usytuowane: niskie i wysokie. Stelaż do zabudowy lekkiej (suchej) jest bardziej przystępny cenowo niż do zabudowy ciężkiej - mokrej.

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Stelaże podtynkowe do WC w narożniku pozwalają zaoszczędzić miejsce w łazience, podobnie jak te, które zawierają wentylację, jaka występuje w misce ustępowej. Niepożądane zapachy są bardzo szybko odprowadzane rurą do wentylacji. To trwałe produkty.