Filtruj (373 products)

Cena

75,00 zł - 4 035,00 zł

Przyciski spłukujące

(256 produktów)
i

Przyciski spłukujące są nieodzownym elementem każdego podtynkowego systemu spłukującego. Na dzień dzisiejszy klienci mają wybór przycisków w różnych barwach, stylach, kształtach a także z różną funkcjonalnością. Oferowane produkty w tej kategorii dają szeroki wachlarz możliwości w wyborze najlepszego dla siebie rozwiązania. Sprawdź produkty firm Geberit, Cersanit, Koło i wiele, wielu innych.

Więcej informacji o Przyciski spłukujące

Drobny element a jak ważny! Przyciski spłukujące.

Mamy już zamontowany podtynkowy system spłukujący, mamy położone np. płytki. Pozostała nam jedynie dziura na przycisk spłukujący, a bez tego ani rusz. Wydawałoby się, że nic prostszego nie zostało nam do zamontowania w naszej nowej bądź remontowanej łazience. Nic bardziej mylnego. Przyciski spłukujące w obecnych czasach są tak różnorakie, że wybór może być naprawdę trudny. Charakteryzują się rozmaitymi: kształtem, funkcjonalnością, wykończeniem. Poza tym trzeba zwracać uwagę również na to, jakiego typu czy z jakiej serii danego producenta mamy sam system spłukujący. Większość przycisków bowiem jest dedykowana do konkretnych rodzajów systemów spłukujących. Dodatkowo produkty te w większości dają nam możliwość oszczędności wody. Jednakże szeroki wachlarz możliwości jaki oferują nam producenci pozwoli nam na wybranie tego najbardziej odpowiedniego przycisku.

Różne zakresy spłukiwania

Przyciski spłukujące jakie znajdują się w ofercie naszego sklepu to zarówno te z jednym jak i z dwoma zakresami spłukiwania. Klient ma również możliwość zakupu produktu zlicowanego ze ścianą. W zależności od gustu, upodobań, aranżacji łazienki dostanie on również szeroki zakres barw i kształtów, co pozwala na idealne dobranie przycisku do wyglądu jego łazienki. Biel, chrom (matowy i błyszczący), czerń, złoty oraz różnorakie połączenia tych kolorów to tylko niektóre z propozycji kolorystycznych jakie nasz sklep ma do zaoferowania. W tej kategorii produktów każdy klient może “zaszaleć” wyobraźnią i wybrać najlepszy dla siebie przycisk spłukujący. Posiadamy przyciski Geberit, Cersanit, Mexen, Koło i inne.

Na temat przycisków spłukujących piszemy również na naszym blogu

instalacja przycisku spłukującego

Niepowtarzalne przyciski spłukujące

Przyciski umywalkowe choć niewielkie i z pozoru mało istotne, są nieodzownym i bardzo ważnym elementem naszej łazienki. Wystarczy dobrać ich odpowiedni kolor i kształt do naszego wystroju, a otrzymamy spójny efekt całości aranżacji. Ważnym elementem jest też funkcjonalność produktu. Oszczędza wodę, jest łatwy w utrzymaniu czystości oraz może być wyjątkowo cichy podczas spłukiwania.

srebrny przycisk spłukujący

Wybieramy przycisk spłukujący

Reasumując, wybór przycisku spłukującego powinien być dobrze przemyślany, podobnie jak wybór innych akcesoriów łazienkowych. Dotyczy to zarówno funkcjonalności przycisku, jego barwy jak i wyglądu. Producenci oferują klientom naprawdę szeroki asortyment w tym zakresie i bardzo pozytywnie zaskakują nowoczesnością pod względem tak estetycznym jak i technologicznym.

ciemna toaleta

Łazienka od podstaw? A może niewielka zmiana?

Czy to nowa łazienka, czy tylko odnawiana zawsze mamy możliwość jakichkolwiek oszczędności. Wystarczy kilka prostych trików, a pomieszczenie nabierze zupełnie innego wyrazu. Pomalowane ściany bądź płytki, nowa armatura, troszkę nowego światła i już mamy łazienkę naszych marzeń.