Stelaże podtynkowe do bidetu

(5 produktów)
i

Bidet to urządzenie z ceramiki sanitarnej, które jest coraz częściej spotykane w polskich domach. Służy do podmywania okolic krocza w siedzącej pozycji. Bidet można umieścić na stelażu podtynkowym, dzięki czemu będzie przymocowany do ściany. Wybór stelaża podtynkowego do bidetu powinien być przemyślany. Dlaczego? Jest kilka powodów, ale przede wszystkim będzie zamontowany w ścianie, więc musi być odpowiedniej jakości.

Więcej informacji o Stelaże podtynkowe do bidetu

Stelaże podtynkowe do bidetu. Na co zwrócić uwagę?

Najważniejszym kryterium wyboru jest odpowiednia jakość wykonania, ponieważ będzie on zamontowany w ścianie, przez co dostęp do niego będzie znacznie utrudniony. W przypadku awarii konieczne będzie kucie w łazience, aby się do niego dostać. Kolejna ważna kwestia to konstrukcja stelażu, która jest inna dla prostej ściany, a inna dla narożnika. Szczególnie jest to ważne w przypadku małych łazienek. Ostatnie kryterium to możliwość regulowania go w pionie lub poziomie. Bidet jest bardzo pomocny w zachowaniu higieny intymnych części ciała w przypadku osób starszych, ograniczonych ruchowo oraz kobiet w ciąży. Wykorzystywany jest także przez ludzi zmagających się ze stanami zapalnymi miejsc intymnych. Nie wiesz, czy zdecydować się na stojący czy na wiszący? Bidet wiszący pasuje do stylistyki nowoczesnej, skandynawskiej oraz industrialnej, zaś stojący będzie najodpowiedniejszy do wnętrz w klasycznym stylu.

Stelaże podtynkowe do bidetu na 123lazienka.pl

Wszystkie oferowane przez nas stelaże podtynkowe do bidetu są najwyższej jakości. Charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości wykonania. W naszej ofercie mamy produkty znanych i uznanych producentów w branży oraz wśród klientów; Mexen, Roca, Cersanit, Tece, Grohe. Najtańszy stelaż podtynkowy do bidetu można kupić już za 170 zł. To bardzo korzystna cena. W ofercie mamy wiele produktów, które kosztują w okolicy 400 zł. Nie wiesz, jaki model będzie odpowiedni? Zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego lub mailowego. Chętnie pomożemy w wyborze!

Stelaże podtynkowe do bidetu - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC

Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC

Stelaże podtynkowe do WC na stałe zagościły w domowych łazienkach. Przy wyborze nowego modelu warto zwrócić uwagę zarówno na formę i sposób montażu, jak też wysokość, a nawet ustawienie przycisku spłukującego. Odpowiednie ustawienie stelaża pomoże zyskać nawet dodatkową półkę, niezwykle przydatną w każdej małej łazience.

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Wentylacja pomieszczenia łazienkowego to podstawowa rzecz, na jaką należy zwrócić uwagę podczas budowy czy remontu. Drożne systemy to najbardziej istotna sprawa, a producenci wyposażenia oferują także innowacyjne urządzenia i stelaże podtynkowe WC, które można podłączyć bezpośrednio do wentylacji.

Rewolucja w świecie misek WC

Rewolucja w świecie misek WC

Standardowe i najpopularniejsze miski WC posiadają zazwyczaj kołnierze, w których niestety skupia się niezliczona ilość bakterii i brudu, trudnych do wyczyszczenia. Innowacyjne modele misek WC są projektowane bez charakterystycznego kołnierza, a dzięki temu znacznie łatwiej jest je efektywnie wyczyścić. Ponadto ich spłukiwanie wymaga aż 30% mniej wody.