Stelaże podtynkowe do pisuaru

(4 produktów)
i

Pisuar stosowany jest głównie w miejscach, gdzie z toalety korzysta dużo osób. Jednak, aby móc z niego korzystać, musi być on przymocowany do stelażu podtynkowego. Normalnie go nie widać, bo schowany jest w ścianie. W naszej ofercie mamy kilka różnych modeli stelaży podtynkowych do pisuaru, przez co na pewno każdy dobierze odpowiedni do domu lub biura. Sprzedajemy wyłącznie najlepszej jakości produkty znanych marek.

Więcej informacji o Stelaże podtynkowe do pisuaru

Stelaże podtynkowe do pisuaru - jaki wybrać?

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na jakość wykonania. Najlepsi producenci na rynku do swoich produktów dołączają certyfikaty ISO. Takimi firmami są m.in. Tece, Grohe, Roca, Cersanit. Stelaże tych marek można kupić w naszym sklepie 123lazienka.pl. Jakość jest niezwykle ważna, ponieważ stelaż będzie schowany w ścianie, więc w przypadku jakiejkolwiek awarii trzeba będzie kuć, a nikt tego nie chce, bo do dodatkowe koszty. Niektóre nasze stelaże pasują do montażu przyściennego lub w ścianie szkieletowej.

Stelaże do domu i firmy

Oferowane przez nas produkty można z powodzeniem wykorzystać w prywatnym domu, mieszkaniu, ale także w firmach, czy innych instytucjach publicznych i prywatnych. Chcesz zamówić dużą ilość stelaży? Zadzwoń, a porozmawiamy o indywidualnej wycenie.

Dlaczego stelaże podtynkowe do pisuaru warto kupić u nas?

W naszej ofercie mamy stelaże podtynkowe do pisuaru w różnych cenach. Najtańszy model kosztuje już nieco ponad 300 zł. Wszystkie oferowane przez nas modele są najwyższej jakości. W ofercie 123lazienka.pl są dostępne stelaże podtynkowe do pisuaru renomowanych i doświadczonych firm. Wszystkie produkty są przez nas starannie zapakowane i zabezpieczone na czas transportu, dzięki czemu zawsze dociera do adresata bez żadnych uszkodzeń. Stelaże wysyłamy już na następny dzień roboczy. Jeżeli masz wątpliwości co do wyboru, zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania - zapraszamy.

Stelaże podtynkowe do pisuaru - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC

Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC

Wykorzystanie stelaża podtynkowego i zabudowanie instalacji do WC nadal jeszcze wzbudza wśród klientów wątpliwości. Niewidoczne podzespoły wydają się trudno dostępne w przypadku awarii, a cała konstrukcja delikatna i mało wytrzymała. Nic bardziej mylnego! Warto dowiedzieć się więcej i poznać szczegóły montażu i funkcjonowania nowoczesnych systemów do zabudowy.

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Jeśli dysponujemy łazienką o małej powierzchni, doceniamy każdy jej metr kwadratowy. Właściwe urządzenie i wykorzystanie niewielkiej przestrzeni jest dużym wyzwaniem, lecz producenci artykułów do wyposażenia łazienek proponują nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania, wśród których jest stelaż podtynkowy do zabudowy WC, do montażu w narożniku.

Rewolucja w świecie misek WC

Rewolucja w świecie misek WC

Innowacyjne rozwiązania technologiczne trafiają często również do naszych domowych łazienek. Wszędzie, gdzie potrzebna jest wyjątkowa czystość i higiena sprawdzą się nowoczesne bezkołnierzowe miski WC, które nie tylko ułatwią sprzątanie i pozbywanie się bakterii, ale też znacząco obniżą koszty zużycia wody.