Filtruj (24 products)

Cena

75,00 zł - 7 890,00 zł

TERMET

(24 produktów)
i

TERMET to ceniony producent urządzeń grzewczych. Od lat zajmuje czołową pozycję w naszym kraju, jeśli chodzi o produkcję różnego typu kotłów gazowych, podgrzewaczy wody czy rozmaitych rozwiązań, które są oparte na odnawialnych źródłach energii. Co istotne, producent posiada własne biuro projektowe i laboratorium badawcze. To właśnie tam opracowywane są innowacyjne technologie wykonawstwa i dokumentacja konstrukcyjna odnosząca się do wszystkich oferowanych produktów.

Więcej informacji o Termet

Dzięki ukierunkowaniu na produkcję urządzeń grzewczych, specjalistycznej wiedzy oraz doświadczeniu, możliwe było osiągnięcie niezwykle wysokiego poziomu specjalizacji produkcji, a także stworzenie nowoczesnego parku maszynowego. Od samego początku istnienia, producent kładzie najwyższy nacisk na zadowolenie klientów, dlatego decydując się na produkty tej marki, masz gwarancję niezawodności oraz innowacyjnych rozwiązań. Co więcej, produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Ciekawa historia powstania marki

Ciekawostką jest, że producent TERMET to kontynuator tradycji fabryk zegarów m.in. Gustawa Beckera. Historia sięga ponad stu lat. Jako nowa marka - TERMET S.A. - firma rozpoczęła swoją działalność w 1945 roku. Początkowo skupiano się na produkcji zegarów różnego rodzaju, m.in ściennych czy kolejowych. Dopiero w latach 50. ubiegłego wieku, asortyment marki zaczął się rozszerzać. W ofercie firmy można było znaleźć hamulce, przerzutki rowerowe, akcesoria telewizyjne, sprzęt grzejno-oświetleniowe, kondensatory. Oczywiście nadal produkowano zegary, od których wszystko się zaczęło. Przełomowym rokiem dla marki TERMET był 1956. To właśnie wtedy rozpoczęto produkcję podgrzewaczy łazienkowych. W momencie, gdy do ogrzewania mieszkań został dopuszczony gaz, firma uruchomiła linię produkcyjną kotłów gazowych c.o., które stały się dominującym produktem marki. Termet - opinie o tej firmie od tamtego czasu to pochwały, nagrody i uznanie solidności.

Dostarczenie komfortu w codziennym życiu dla każdego klienta

Oprócz urządzeń gazowych, producent wyspecjalizował się również w produkcji elementów programująco-sterujących, które są wykorzystywane do automatów pralniczych i lutowniczych, uniwersalnych palników itp. Obecnie producent skupia się na produkcji oraz dystrybucji urządzeń grzewczych, oferując klientom innowacyjne, a jednocześnie ekologiczne, ogrzewanie domu i wody użytkowej. Filozofią marki jest hasło “Tworzymy ciepło”. Misją firmy jest zapewnienie klientom szerokiego asortymentu urządzeń grzewczych najwyższej jakości. Co istotne, dla marki kluczowe znaczenie mają ekologiczne rozwiązania. W ofercie można znaleźć kotły kondensacyjne oraz inne rozwiązania, które bazują na odnawialnych źródłach energii, np. pompy ciepła. Firma skutecznie realizuje swoją misję poprzez nieustanne analizowanie potrzeb specyficznych dla każdego segmentu rynku, a następnie dostosowując do nich własne produkty. Kluczowe jest dostarczenie komfortu w codziennym życiu. Klienci mogą w prosty sposób skontaktować się z zespołem marki, składającego się z profesjonalnych doradców technicznych, specjalistów ds. marketingu, serwisu i szkoleń.

TERMET - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jeśli właśnie urządzasz łazienkę, sprawdź, w jaki sposób możesz dopasować ją nie tylko do własnych potrzeb, ale i sprawić, że będzie wyglądała modnie i nowocześnie. Kilka niewielkich zmian i odpowiednich tricków w aranżacji wnętrza, zapewni rewelacyjne rezultaty i wprawi w zachwyt Twoich gości.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Nie wiesz, czy wybrać do swojej łazienki kabinę prysznicową czy może wannę? Masz w domu wielbicieli obu tych form kąpieli? Jeśli nie możecie mieć dwóch urządzeń w domu, może warto pomyśleć o komfortowej wersji dwa w jednym? Sprawdź, jakie są możliwości i dobierz rozwiązanie tak, by każdy domownik znalazł coś dla siebie.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Efektywny remont to przede wszystkim dobry plan, świetni profesjonaliści oraz właściwa organizacja pracy. Warunki wydają się może nierealne, ale to jest możliwe! Podczas remontu pamiętaj jednak o zabezpieczeniu swojego domu i przedmiotów, przed kurzem i brudem, tak, aby późniejsze sprzątanie przebiegło szybciej i sprawniej.