Bidety stojące

(8 produktów)
i

Decyzja o zainstalowaniu w łazience bidetu jest tematem dość specyficznym, ponieważ nie jest to urządzenie powszechnie używane. Jest to element pomijany przy wyborach armatury sanitarnej, choć stanowi bardzo ważny element w procesie utrzymania czystości intymnej. Bidet pozwala na umycie części intymnych w wygodnej pozycji siedzącej, bez konieczności rozbierania się do naga.

Więcej informacji o Bidety stojące

Najważniejsze funkcje bidetu

Bidety znane są ze swoich funkcji - pomaga utrzymać części intymne w czystości. W komfortowej pozycji można myć intymne części ciała bez konieczności rozbierania się do naga. Jest to bardzo komfortowa zwłaszcza dla kobiet. Bidety wielofunkcyjne umożliwiają używanie ich do wielu różnych czynności higienicznych. Występują bidety klasyczne, z prysznicem, z myjka prysznicową i bidety 2w1 (połączenie bidetu z muszlą wc).

Bidety stojące - Atuty i charakterystyka

Podstawowym atutem bidetów stojących jest ich elegancki wygląd i estetyka . Bidety stojące w bardzo łatwy sposób można utrzymać w czystości. Warto wybrać bidet z tej samej linii co miskę wc, ponieważ razem będą stanowiły elegancji komplet. Bidet stojący jest stabilny i podkreśla styl łazienki.

Na temat bidetów stojących piszemy również na naszym blogu

Dlaczego w łazience potrzebny jest bidet

Dlaczego w łazience potrzebny jest bidet?

Bidet to sprzęt sanitarny, który coraz częściej gości w łazienkach. Dostępny jest w różnych rodzajach, które różnią się od siebie budową oraz funkcjonalnością. Sprawdź, jaki bidet jest najlepszy dla Ciebie.

Kto będzie zadowolony z bidetu w łazience

Kto będzie zadowolony z bidetu w łazience?

Bidet to bardzo funkcjonalne urządzenie sanitarne, na które decyduje się coraz większa liczba polaków. Możliwości, jakie zapewnia, znacznie ułatwiają codzienne czynności higieniczne zarówno osobom dorosłym, jak i dzieciom.

Montaż - o czym warto pamiętać

Montaż - o czym warto pamiętać

Bidety stojące pomagają dbać o higienę miejsc intymnych, ale nie tylko. Wielofunkcyjne bidety coraz częściej pomagają także dbać o czystość innych części ciała i ułatwiają sprzątanie łazienki.