Bidety wiszące

(31 produktów)
i

Decyzja o zainstalowaniu w łazience bidetu jest tematem dość specyficznym. Jest to element pomijany przy wyborach armatury sanitarnej, choć stanowi bardzo ważny element w procesie utrzymania czystości intymnej. Bidet pozwala na wygodne umycie części intymnych w wygodnej pozycji siedzącej, bez konieczności rozbierania się do naga.

Więcej informacji o Bidety wiszące

Funkcje bidetu

Podstawową funkcją bidetu jest utrzymanie części intymnych ciała w czystości. Ułatwia te czynności, ponieważ pozwala na obmycie się bez konieczności rozbierania się do naga, przy komfortowej dla człowieka pozycji - siedząc. Coraz częściej jednak produkuje się bidety wielofunkcyjne. Producenci oferują bidety klasyczne, bidety z prysznicem, czyli myjką prysznicową lub 2 w 1 - połączenie bidetu i muszli wc.

Bidety wiszące

Podstawowym atutem bidetów wiszących jest ich estetyczny wygląd. Wpasują się w każda nowocześnie wyposażoną łazienkę. Dodatkowo są łatwe do utrzymania w czystości. Zazwyczaj wyprodukowane z trwałego materiału, mocowane do ściany, zostawiają pod spodem miejsce na ziemi, co ułatwia sprzątanie. Są idealnym uzupełnieniem każdej łazienki, gdzie dba się o czystość i środowisko.

Na temat bidetów wiszących piszemy również na naszym blogu

Bidet - do czego jest przydatny w łazience

Bidet - do czego jest przydatny w łazience?

Istnieje wiele różnych typów i modeli bidetów. Dzięki tak ogromnej różnorodności każdy może znaleźć odpowiedni dla siebie rodzaj, który spełni jego oczekiwania oraz będzie dopasowany do jego łazienki.

Komu może przydać się bidet wiszący

Komu może przydać się bidet wiszący

Bidet wiszący to doskonałe rozwiązanie do nowoczesnej łazienki. Tego typu urządzenia łazienkowe dostępne są w wielu różnych stylach i kolorach, dzięki czemu bez problemu dobierzesz go do swojej łazienki.

O czym warto pamiętać podczas montażu

O czym warto pamiętać podczas montażu

Bidety wiszące pomagają dbać o higienę miejsc intymnych kobiet, mężczyzn i dzieci. Wielofunkcyjne bidety coraz częściej pomagają także w prowadzeniu czystości w domu. Bidety to urządzenie niedoceniane, ale bardzo praktyczne.