Filtruj (105 products)

Cena

45,00 zł - 780,00 zł

Długość

Szerokość

Deski sedesowe

(77 produktów)
i

W tej kategorii znajdziesz deski sedesowe. To niezbędny element wyposażenia każdej toalety bądź łazienki, który umożliwia korzystanie z WC. Proponujemy wyroby znanych i cenionych marek, które świetnie się prezentują i pozwolą na wieloletnią eksploatację.

Więcej informacji o Deski sedesowe

Deska klozetowa - Wybierz idealną do Twojej łazienki

Bez deski sedesowej nie sposób wyobrazić sobie żadnego domu czy mieszkania. Ten znajdujący się w każdej toalecie bądź łazience element wyposażenia gwarantuje sprawne i bardzo wygodne korzystanie z WC. Kupując ten produkt, zwróć uwagę na jego wielkość (deska musi być dopasowana do długości i szerokości muszli). Ważny jest rodzaj zawiasów i ich rozstaw – to one umożliwiają prawidłowy montaż i przytwierdzenie klapy do sedesu. Niektóre dostępne na rynku modele mają wdrożone specjalne rozwiązania, np. system wolnoopadający, który zapobiega gwałtownemu i głośnemu opadaniu klapy. Instalacja jest bardzo prosta i nie powinna sprawić nikomu problemów. Deski sedesowe są dostępne w wielu wariantach i mogą być wykonane z różnych materiałów. Na rynku dostępne są wersje z tworzywa sztucznego, duroplastu, lakierowanego drewna lub płyt MDF. Zaletami wszystkich tych tworzyw jest odporność, bezpieczeństwo ich użytkowania, a także to, że spełniają surowe wymagania higieniczne. Szczególnie praktyczne w użytkowaniu są deski, które wyposażone są w automatyczny hamulec pozwalający na wolne opadanie. W ten sposób nawet najbardziej energiczne osoby i dzieci będą cicho zamykały klapę WC. Proponujemy modele znanych i cenionych producentów, np. Roca, Cersanit czy Duravit.

Ważny element każdej toalety - deska sedesowa

Na co warto zwrócić uwagę, przeglądając produkty w tej kategorii? Przede wszystkim na funkcjonalność, ponieważ deska klozetowa musi pasować do rozmiarów toalety. Dopiero w następnej kolejności powinno się ją dopasowywać do stylu pomieszczenia. Jej kolorystyka może odpowiadać barwom ścian czy mebli albo łazienkowych dodatków, ale większość osób wybiera ponadczasową biel. Taka deska sedesowa będzie pasowała do każdej aranżacji – retro, minimalistycznej i nowoczesnej. Oprócz dopasowania i estetyki liczy się też bezpieczeństwo użytkowania. Właśnie dlatego sprawdzą się modele wolnoopadające, które gwarantują ciche opuszczanie klapy. Ponadto taka deska nie przytrzaśnie palców żadnemu szkrabowi i sprawi, że malec chętnie będzie korzystał z toalety.

Deski sedesowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Czy warto wybrać deskę wolnoopadającą?

Czy warto wybrać deskę wolnoopadającą?

Deska wolnoopadająca to już nie tylko przejaw luksusu, ale przede wszystkim funkcjonalności i bezpieczeństwa - szczególnie docenią go rodziny z małymi dziećmi oraz osoby, dla których hałas opadającej deski jest zjawiskiem uciążliwym. Co jeszcze sprawia, że warto tego typu rozwiązania zastosować w prywatnym mieszkaniu?

Która deska jest lepsza - standardowa czy wolnoopadająca?

Która deska jest lepsza - standardowa czy wolnoopadająca?

Osoby stojące przed wyborem deski toaletowej z pewnością zadają sobie pytania - czy lepiej sprawdzi się deska standardowa czy wolnoopadająca? I jedno, i drugie rozwiązanie ma bowiem swoich zwolenników i przeciwników. O plusach i minusach każdej z tych opcji przeczytasz w artykule - z tekstu dowiesz się również jak wymienić starą deskę na nową.

Diabeł tkwi w szczegółach, czyli jak ozdobić wnętrze dodatkami

Diabeł tkwi w szczegółach, czyli jak ozdobić wnętrze dodatkami

Nie od dzisiaj wiadomo, że odpowiednio dobrane dodatki tworzą klimat miejsca, dodaję wnętrzom bardziej niepowtarzalnego charakteru i sprawiają, że stają się one przytulne i stylowe. A może zamiast nich sięgnąć po oryginalną baterię czy niesztampową umywalkę? Wybór należy do Ciebie!