Deski wolnoopadające

(55 produktów)
i

Deski wolnoopadające to bardzo praktyczne produkty, które są nieodzownym elementem wyposażenia łazienki. Mimo tego, że istnieją również deski tradycyjne, te wolnoopadające zyskały już wielu zwolenników. Warto przeznaczyć na nie swoje oszczędności.

Więcej informacji o Deski wolnoopadające

Odpowiednia higiena i zabezpieczenie przed nieprzyjemnymi zapachami

Deski wolnoopadające zapewniają odpowiednią higienę oraz zabezpieczają przed unoszącymi się nieprzyjemnymi zapachami. Taki produkt należy odpowiednio dostosować do danej miski WC. Bardzo często do jego produkcji wykorzystuje się nowoczesne tworzywa sztuczne. Dzięki ich zastosowaniu można liczyć na niezwykłą wytrzymałość takiej deski oraz niedużą wagę. Ponadto możliwe jest łatwe jej doczyszczenie. Najbardziej powszechnym materiałem tego rodzaju jest Duroplast. Jego powierzchnia nie zbiera dużych ilości zanieczyszczeń oraz wykazuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Deska wolnoopadająca gwarancją cichego korzystania z toalety

Mechanizm cichego opadania jest możliwy za sprawą odpowiedniego systemu amortyzacji, jaki powoduje, że deska opada powoli bez wydawania głośnego dźwięku. To bardzo funkcjonalne rozwiązanie, ponieważ niweluje powstawanie problemów związanych z możliwością uszkodzenia deski czy ceramiki. Całość jest zmontowana na chromowanych, metalowych zawiasach. Deska z funkcją wolnego opadania jest również bezpieczna dla dzieci. Najmłodsi użytkownicy toalety nie przytrzasną sobie wówczas palców. Ponadto część z takich desek zostaje pokryta powłoką antybakteryjną.

Na temat desek wolnoopadających piszemy również na naszym blogu

Czy warto wybrać deskę wolnoopadającą

Czy warto wybrać deskę wolnoopadającą?

Wolnoopadające deski sedesowe zostają wyposażone w odpowiednie zawiasy dostosowane do ich masy. Instaluje się je podobnie, lecz istnieją czasami różnice, jeśli chodzi o model danego producenta. Ceny zależne są od firmy, która wyprodukowała deski.

Z jakich materiałów może być wykonana deska wolnoopadająca

Z jakich materiałów może być wykonana deska wolnoopadająca?

Deski wolnoopadające mogą być wykonane z rozmaitych materiałów: tworzyw sztucznych, drewna, stali nierdzewnej itd. Warto zaopatrzyć się w taki produkt, który jest dostosowany do potrzeb użytkowników. Występują na rynku w różnych cenach.

Która deska jest lepsza - standardowa czy wolnoopadająca

Która deska jest lepsza - standardowa czy wolnoopadająca?

Deski standardowe oraz wolnoopadające mają zarówno wady, jak i zalety. Ważne jest prawidłowe zamontowanie nowego produktu tego rodzaju w miejscu starego. Dobranie odpowiedniej deski należy dostosować do stylu, w którym została urządzona łazienka.