Filtruj (455 products)

Cena

165,00 zł - 6 810,00 zł

Powłoka ochronna

Seria

Miski Wc wiszące

(455 produktów)
i

Łazienka to miejsce, które powinno być wyposażone w pełną armaturę sanitarną w zgodzie z naszym gustem. Rynek oferuje nam szeroki wybór misek WC pod względem koloru i kształtu i funkcjonalności. Wybór należy do nas.

Więcej informacji o Miski Wc wiszące

123lazienka.pl - Opis kategorii

WC podwieszane - Istotny element każdej łazienki

Jeśli już wybierzemy kolory i wzory płytek do łazienki, to kolejną najważniejszą sprawą jest wybranie odpowiedniej wanny lub prysznica, umywalki i sedesu. W ciągu ostatnich lat zmieniła się rola, jaką spełnia łazienka w naszym życiu. Przestała być pomieszczeniem, które kojarzymy się nam wyłącznie z codzienna toaletą. Obecnie spędzamy w niej coraz więcej czasu, gdyż jest dla nas miejscem, gdzie możemy się zrelaksować i odprężyć po ciężkim dniu. Dlatego też dużą wagę przywiązujemy do odpowiedniej przestrzeni swojej łazienki. Dążymy do tego, aby miska wc była nie tylko estetycznie i modnie urządzona, ale też funkcjonalna - dlatego miska wc bez kołnierza może być równie dobrym rozwiązaniem.

Zalety wiszącej miski WC

Dla większości podwieszana miska WC wydaje się bardziej estetyczna niż kompakt. Jej poszczególne części składowe: zbiornik do spłukiwania wody czy rura odpływowa są przesłonięte obmurowanym stelażem lub obudowanym płytami gipsowo-kartonowymi, co optycznie poprawia wnętrze łazienki czy toalety. Powstała w ten sposób zabudowa może służyć jako półka do wykorzystania na łazienkowe drobiazgi. Dodatkowo nowością jest miska wc bez kołnierza, która ułatwia czyszczenie toalety. Miska ustępowa wygląda wtedy trochę inaczej niż klasyczna.