Pisuary

(32 produktów)
i

W tej kategorii proponujemy bogaty wybór pisuarów. To elementy wyposażenia niejednej toalety, które powszechnie występują w obiektach użyteczności publicznej w kinach, centrach handlowych i zakładach pracy. To bardzo funkcjonalne rozwiązanie.

Więcej informacji o Pisuary

Nowoczesna łazienka to nie tylko ładne wykończenie, ale i funkcjonalność ułatwiająca życie codzienne. Sprzęty znajdujące się na wyposażeniu każdego domu czy mieszkania powinny służyć jego domownikom i gościom – właśnie dlatego obok WC, kabiny prysznicowej, wanny, umywalki i bidetu powinien znaleźć się pisuar. To armatura, która coraz śmielej wkracza w domową przestrzeń, spełniając potrzeby domowników płci męskiej. Do tej pory tego typu wyposażenie można było znaleźć przede wszystkim w obiektach użyteczności publicznej, szkołach, zakładach pracy i innych miejscach, gdzie na co dzień przebywają setki osób. Funkcjonalność tego rozwiązania powoduje, że wybiera je coraz więcej osób. W naszej ofercie przygotowaliśmy różne modele pisuarów pochodzących od znanych i cenionych na rynku producentów (m.in. Duravit czy Koło), które gwarantują wieloletnią eksploatację. Szeroki wybór sprawia, że bez trudu można dopasować model armatury do warunków panujących w pomieszczeniu. Dostępne u nas produkty powstały przede wszystkim z ceramiki w kolorze białym, która idealnie pasuje do każdego wnętrza. Jasne odcienie bardzo ładnie komponują się z określoną aranżacją, pasując zarówno do stylu klasycznego, jak i nowoczesnego.

Funkcjonalne wyposażenie toalety i łazienki

Inne zalety pisuarów to proste czyszczenie, a także trwałość i odporność na działanie środków chemicznych. Jeśli urządzasz łazienkę czy toaletę, w których nie ma zbyt dużo wolnej powierzchni, doskonale sprawdzi się w nich pisuar kompaktowy. Nie zajmuje on dużo miejsca – montaż na ścianie nie ogranicza przestrzeni na posadzce, więc w pomieszczeniu zmieści się też inna armatura. Inną opcją będzie z kolei model wolnostojący wyposażony w muchę i osłonięty dopływ, który jest nie tylko wytrzymały, ale również ciekawie wygląda. Charakterystyczne krawędzie prezentują się nowocześnie, a całość jest bardzo higieniczna w codziennym użytkowaniu. Pomyśl o tym rozwiązaniu, jeśli marzy Ci się funkcjonalne wnętrze stworzone z myślą o potrzebach wszystkich użytkowników, a także odwiedzających Cię gości.

Pisuary - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Wybierz funkcjonalną miskę WC do swojej łazienki

Wybierz funkcjonalną miskę WC do swojej łazienki

Wygodne miski WC dostępne są w przeróżnych wersjach, które różnią się formą, wzorami, a nawet kolorystyką. Jeżeli poszukujesz modelu do prywatnej łazienki, to warto zastanowić się nieco dłużej nad tym aspektem, aby wyszukać wersję dopasowaną do Twoich wymagań oraz stylistyki łazienki.

Miska WC wisząca czy stojąca

Miska WC wisząca czy stojąca

Miski WC można podzielić na dwa główne typy, które swoją drogą są najpopularniejsze. Mamy na myśli wersje stojące i siedzące. Jaki model będzie lepszy i dlaczego? Zbadaliśmy ten temat nieco dokładniej i przedstawiliśmy informacje w naszym artykule. Dowiedz się, jaka miska WC będzie lepsza dla Ciebie!

Rewolucja w świecie misek WC

Rewolucja w świecie misek WC

Rozwój technologii sprawia, że w dziedzinie armatury dostępne są nowe, niezwykle przydatne rozwiązania. Kolejni producenci wprowadzają nowoczesny asortyment, oferujący klientom innowacyjność. Przyjrzeliśmy się tej kwestii, omawiając miski WC. Sprawdź, jakie rewolucje czekają na Ciebie w tej dziedzinie.