Filtruj (65 products)

Cena

375,00 zł - 1 680,00 zł

Bez kołnierza

Powłoka ochronna

Zestawy miska z deską

(43 produktów)
i

Wyposażenie łazienki może być nie tylko praktyczne i spełniać dobrze swoje podstawowe funkcje. Może być również nie tylko dobrej jakości, ale jednocześnie przy tym wszystkim spełniać wymagania estetyczne. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz czegoś do nowoczesnej, czy klasycznej łazienki, sprawdź nasze zestawy miska z deską i innymi elementami. Zakup w zestawie zawsze jest bardziej ekonomicznym rozwiązaniem. Jednocześnie eliminuje konieczność dobierania poszczególnych elementów pod względem stylistycznym i technicznym.

Więcej informacji o Zestawy miska z deską

Zestawy miska z deską i ich zalety

Nie od dziś wiadomo, że zestawy zwykle stanowią bardziej ekonomiczne rozwiązanie, niż kupowanie każdego elementu z osobna. Oczywiście czasem nie da się tego uniknąć, jednak jeśli stoimy przed wymianą całej toalety lub instalacją takiej w nowym mieszkaniu, najlepiej wziąć pod uwagę właśnie to rozwiązanie. Zestaw miska z deską to podstawowy duet, jaki znajdziesz w tej kategorii. Znajdziesz w nim oczywiście samą muszlę, jak i deskę. W większości tych zestawów dostępna jest wolnoopadająca deska lub jej standardowa wersja. Szukając odpowiedniego rozwiązania do swojej łazienki, sprawdź czy dany model muszli ma kołnierz.

W tym dziale znajdziesz również zestawy miska z deską i ze stelażem oraz z przyciskiem. To świetne rozwiązanie, gdy nie masz czasu na dobranie odpowiedniego stelaża i przycisku, które będą pasować do muszli i deski. Wbrew pozorom nie zawsze jest to łatwe. I często zdarza się, że po zamontowaniu całość nie do końca tworzy zgraną kompozycję. Zakup zestawu eliminuje ten problem i pozwala zaoszczędzić niemałą kwotę.

Zestawy miska z deską w 123lazienka.pl

W sklepie internetowym 123lazienka.pl zadbaliśmy o to, by zapewnić Ci szerokie możliwości wyboru niezależnie od tego, czego dokładnie oczekujesz i poszukujesz. W naszej ofercie znajdziesz modele ze specjalną powłoką ochronną lub bez niej. Wszystkie pochodzą od znanych producentów, takich jak Cersanit, Deante, Grohe, Duravit, Ideal Standard, czy choćby Koło, Roca i Villeroy&Boch.

Zestawy miska z deską - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Wybierz funkcjonalną miskę WC do swojej łazienki

Wybierz funkcjonalną miskę WC do swojej łazienki

Jaką miskę WC wybrać do swojej łazienki, aby spełniała nasze oczekiwania zarówno pod względem jakości, jak i wizualnym? Miska wisząca czy stojąca? Są to pytania, przed którymi musi stanąć każdy z nas. Dlatego w takiej sytuacji warto chwilę się zastanowić i skorzystać z porad, które przygotowaliśmy na takie sytuacje!

Miska WC wisząca czy stojąca

Miska WC wisząca czy stojąca

Miska WC to jeden z podstawowych elementów wyposażenia łazienki dlatego jej wybór powinien być przemyślany. W sklepach jest dostępnych wiele modeli misek WC, które różnią się kształtem, budową oraz sposobem instalacji. Dylemat jest również w kwestii wiszący czy stojący? Oto nasz poradnik, który pomoże Ci podjąć decyzję.

Rewolucja w świecie misek WC

Rewolucja w świecie misek WC

Nowoczesne kształty i gwarancja jakości? Czy możliwe jest połączenie tych cech w misce WC? Obecny rynek i dostępny asortyment udowadniają, że jest to możliwe. Miski WC od wielu lat przechodzą ogromną rewolucję, która przynosi wiele korzyści dla użytkowników. Sprawdź zatem, czy jesteś gotowa na taką rewolucję.