Filtruj (79 products)

Zestawy miska ze stelażem

(19 produktów)
i

Poszukujesz miski wiszącej ze stelażem i całym zestawem gotowym do montażu? W ofercie naszego sklepu 123lazienka.pl można znaleźć zestawy miska ze stelażem podtynkowym w różnych cenach oraz wymiarach. Współpracujemy wyłącznie ze znanymi i sprawdzonymi firmami, więc wszystkie oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości i pozbawione wad. Dostępne u nas miski wiszące WC można dopasować do każdej łazienki.

Zobacz produkty z tej kategorii według producenta

Więcej informacji o Zestawy miska ze stelażem

Zestawy wiszące WC z deską wolnoopadającą

Oferowane przez nas zestawy miska ze stelażem podtynkowym to gotowe rozwiązania, które można zastosować w każdej łazience. Niezależnie od stylizacji oraz rozmiaru łazienki. Na pewno dopasujesz odpowiedni model miski wiszącej WC. Zamówiony w 123lazienka.pl produkt jest od razu gotowy do montażu. Zestaw zawiera wszystkie elementy. Praktycznie wszystkie miski są wyposażone w deskę wolnoopadającą, które, w zależności od modelu, są wykonane z różnych materiałów. Rozmiar deski również się różni, ale wszystkie miski są przystosowane, aby nie gromadziły się w zakamarkach zanieczyszczenia. W miejscach, gdzie miska będzie wykorzystywana przez wiele osób, zachęcamy do wybrania modeli z dużym zbiornikiem wody. Oferowane przez nas zestawy mogą mieć spłukiwanie dolne lub górne. Inne ważne parametry, które są istotne przy wyborze miski, to regulacja głębokości zabudowy, wysokości stelaża oraz rozstaw śrub.

Zestaw miska ze stelażem na 123lazienka.pl

W naszym sklepie internetowym oferujemy miski ze stelażem znanych i cenionych producentów, m.in. Cersanit, Deante, Duravit, Koło czy Roca. Wszystkie modele cechują się znakomitym wykonaniem i jakością. Oferujemy wyłącznie sprawdzone modele o różnej konstrukcji, dzięki czemu miskę wiszącą WC można dobrać do każdej stylistyki oraz rozmiaru łazienki. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego. Nasi specjaliści chętnie służą pomocą. Wszystkie paczki wysyłamy najpóźniej na następny dzień roboczy i są odpowiednio zabezpieczone na czas transportu.

Zestawy miska ze stelażem - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC

Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC

Remontując łazienkę, coraz częściej decydujemy się na stelaże. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup, warto zastanowić się, jakie mamy oczekiwania względem zabudowy? Rynek oferuje nam dwa rodzaje zabudowy: mokrą i suchą. Sprawdź zatem, czym się różnią i który warto wybrać.

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Stelaże podtynkowe do WC to rozwiązanie, które gwarantuje nam zachowanie wnętrza o eleganckim i subtelnym charakterze. Rynek oferuje nam szeroki wybór zestawów o różnych właściwościach. Mogą to być stelaże montowane w narożniku lub bezpośrednio z wentylacją. Wszystko uzależnione jest od indywidualnych potrzeb i warunków, jakie mamy w łazience.

Rewolucja w świecie misek WC

Rewolucja w świecie misek WC

Każdy z nas lubi, jak w łazience lśni, ale nie zawsze jest to możliwe. Wszystko uzależnione jest od tego, jaką miskę WC mamy! Często nawet silne środki nie są w stanie usunąć zanieczyszczeń. Poznaj zatem, jakie obecnie miski WC oferuje Ci rynek i czy czyszczenie ich będzie tak problematyczne?