Półpostumenty

(9 produktów)
i

Aranżując łazienkę warto pamiętać o zasłonięciu elementów, które znajdują się pod umywalką - mowa oczywiście o podłączeniach wodnych. Półpostumenty pełnią rolę dekoracyjną i podtrzymują umywalkę. Stosuje się go również kiedy montuje się ciężką umywalkę, aby dodatkowo ją podeprzeć.

Więcej informacji o Półpostumenty

Miejsce centralne

W każdej łazience centralnym miejscem, przy którym toczą się codzienne czynności poranne i wieczorne, jest umywalka. Aranżując łazienkę najczęściej to jest pierwsze o czym się pamięta. Montując umywalką pod nią znajdują się wszystkie łączenia instalacji wodnej, co wygląda nieestetycznie. Dlatego warto wybrać odpowiedni półpostument, który pięknie zasłoni wszystko co znajduje się pod nią.

Funkcja podparcia

Oprócz funkcji dekoracyjnych półpostument pełni również funkcje podpierającą umywalkę. Często stosowany jest pod umywalki, które są ciężkie lub istnieje możliwość opierania się o nie. Półpostument dodatkowo wspiera taką umywalkę. Sprawia również, że dbanie o czystość jest dużo łatwiejsze, ponieważ zasłania niewygodne do wyczyszczenia łączniki instalacyjne, a powierzchnia ceramiczna łatwo się czyści.

Na temat półpostumentów piszemy również na naszym blogu

Łazienka szyta na miarę

Łazienka szyta na miarę

W każdej łazience znajduje się umywalka, przy której spędza się najwięcej czasu, podczas mycia zębów, golenia brody, malowania twarzy czy innych codziennych czynnościach. Nieodzownym elementem każdej umywalki jest postument lub półpostument.

Półpostumenty jako element dekoracyjny

Półpostumenty jako element dekoracyjny

Półpostumenty to idealny dodatek do nowoczesnej łazienki, w której trzeba zadbać o estetykę. Półpostument dodaje optycznie miejsca w łazience i sprawia, że staje się przestronniejsza.

Półpostumenty - element dekoracyjny w dużych i małych łazienkach

Półpostumenty - element dekoracyjny w dużych i małych łazienkach

Półpostumenty to nowoczesne rozwiązanie dla wsparcia umywalek w łazience. Są estetyczne i spełniają rolę dekoracji zasłaniając delikatne elementy znajdujące się pod umywalką.