Postumenty

(3 produktów)
i

Aranżując łazienkę warto pamiętać o przysłonięciu elementów, które znajdują się pod umywalką - mowa o połączeniach instalacji wodnej. Instalacje wyglądają nieestetycznie, dlatego postumenty idealnie zakrywają ten fakt i przy okazji podtrzymują cięższą umywalkę. 

Więcej informacji o Postumenty

Miejsce codziennego użytkowania

W każdej łazience centralnym miejscem, przy którym toczą się codzienne czynności poranne i wieczorne, jest umywalka. Projektując łazienkę najczęściej zaczynamy od tego miejsca. Montując umywalką pod nią znajdują się wszystkie łączenia instalacji wodnej, co wygląda nieestetycznie. Dlatego warto wybrać odpowiedni postument, który idealnie zasłoni wszystko, co znajduje się pod nią.

Funkcje postumentu

Oprócz funkcji dekoracyjnych postument pełni również funkcje podpierającą umywalkę. Często stosowany jest pod umywalki, które są ciężkie lub istnieje możliwość opierania się o nie. Maksymalna nośność postumentu to zazwyczaj 150 kilogramów. Postument dodatkowo wspiera taką umywalkę. Sprawia również, że dbanie o czystość jest dużo łatwiejsze, ponieważ zasłania niewygodne do wyczyszczenia połączenia instalacyjne, a gładka powierzchnia ceramiczna jest o wiele łatwiejsza w sprzątaniu.

Postumenty - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Który brodzik wybrać - płytki czy głęboki?

Który brodzik wybrać - płytki czy głęboki?

Małe łazienki także potrzebują umywalek. Jak znaleźć najlepszą armaturę do pomieszczenia z ograniczoną ilością przestrzeni? Przygotowaliśmy kilka ciekawych porad, które mówią jak tego dokonać. Dzięki nam uda Ci się znaleźć umywalkę idealną do Twojej łazienki.

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Umywalki nablatowe są bardzo popularne. Trudno się dziwić, fenomenalnie sprawdzają się w małych i dużych pomieszczeniach, a pasują do przeróżnych designów wnętrz. Co warto wiedzieć na ich temat przed zakupem? Poznaj kilka ciekawych aspektów, a uda Ci się zamówić model armatury idealnie dopasowany do Twoich wymagań.

Rodzaje brodzików

Rodzaje brodzików

Kształtne umywalki przykuwają wzrok i nie dają o sobie zapomnieć. Umieszczenie ich na terenie łazienki sprawia, że wnętrza zyskuje nieco stylu i blasku. Ty także możesz ją mieć! Zainspiruj się i pobudź swoją kreatywność do działania. Nowa umywalka da Ci maksimum satysfakcji!