Syfony do umywalek

(84 produktów)
i

Syfon do umywalki - Wybierz syfon do umywalki (także w zestawie z korkiem), który jest niezbędnym elementem każdej łazienki. Dobierz odpowiedni syfon do umywalek wielu producentów.

Więcej informacji o Syfony do umywalek

Syfony do umywalek, niepozorny element o wielu właściwościach

Mogłoby się wydawać, że syfony do umywalek to elementy o podrzędnym znaczeniu zarówno dla aranżacji wnętrza, jak i funkcjonowania umywalki. Nic bardziej mylnego! Każdy syfon ma kilka ważnych zadań, a wśród nich znajdują się poprawne odprowadzenie wody do kanalizacji, niwelowanie gazów i płynącego z rur nieprzyjemnego zapachu. Wbrew pozorom to, na jaki model się zdecydujesz, determinuje powodzenie przedsięwzięcia instalacji oraz długoletniego użytkowania umywalki wraz z syfonem. W sklepie 123lazienka.pl liczyć możesz na różnorodność wzorów zarówno w przypadku syfonów butelkowych, jak i rurowych. Możesz zdecydować się na klasyczny syfon, który zostanie ukryty za postumentem lub półpostumentem, bądź też na ozdobny syfon do umywalek, który dodatkowo pełnić będzie funkcję dekoracyjną.

Postaw na najlepsze syfony do umywalek

W bogatym asortymencie naszego sklepu można znaleźć designerskie modele, które swoją trwałością i niezawodności idealnie wpisują się we współczesne wzornictwo i najnowsze trendy. Proponowane przez nas syfony dostosujesz do swoich wymagań nie tylko na podstawie kształtu, ale również materiału, z jakiego zostały one wykonane, np. stali, ceramiki, metalu, mosiądzu, czy tworzywa sztucznego. Co ważne, syfon do umywalki możesz również dopasować do wystroju wnętrza. Posiadamy najmodniejsze kolory syfonów. Oprócz bieli i klasycznego chromu możesz postawić na polerowany mosiądz, czerń, a nawet antyczny brąz. Poszukujesz syfonu do umywalki z przelewem? Sprawdź proponowane przez nas połączenia z korkiem click-clack.

Syfony do umywalek - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Współczesna łazienka często zaskakuje nowoczesnym designem i stylem, który utrzymany jest we wszystkich znajdujących się w niej akcesoriach. Również umywalki można obecnie dopasować zarówno kształtem, sposobem montażu, jak i kolorystyką do wnętrza i możliwości przestrzennych domowej łazienki.

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka nablatowa to niewątpliwy łazienkowy hit ostatniego dziesięciolecia. Nowoczesne w formie i zaskakujące stylistyką, wkroczyły do domowych łazienek z wielkim rozmachem. To rodzaj umywalek, które nie są już tylko praktycznym łazienkowym sprzętem, ale też prawdziwą ozdobą, która przyciąga uwagę w centralnym punkcie pomieszczenia.

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Podczas planowania i projektowania domowej łazienki zawsze bierzemy pod uwagę zarówno jej funkcjonalność i potrzeby domowników, jak i styl, w jakim chcemy ją urządzić. Umywalka jest sprzętem niezbędnym, ale to, jaką wybierzemy warto przeanalizować pod każdym względem. Pojedyncza czy podwójna, a może kolorowa? Oto propozycje, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze.