Umywalki 30 cm

(1 produkt)
i

Większość łazienek w przeciętnych mieszkaniach nie może pochwalić się dużym metrażem. Czasem jednak jest on na tyle miniaturowy, że wymaga nietypowych rozwiązań, które ułatwią codzienne korzystanie z tego pomieszczenia. Jednym z nich są umywalki 30 cm. Mogłoby się wydawać, że nie zapewniają one szczególnie dużego komfortu, ale zastosowane w nich rozwiązania designerskie pozwoliły wykorzystać przestrzeń w maksymalny sposób. W 123lazienka.pl znajdziesz najlepsze modele umywalek do niewielkich łazienek.

Więcej informacji o Umywalki 30 cm

Kiedy umywalki 30 cm to dobre rozwiązanie?

Miniaturowe łazienki, często z trudem mieszczące niezbędne wyposażenie, to często powierzchnie wymagające dokładnego zaplanowania. Każdy centymetr jest istotny, a przecież nie chodzi wyłącznie o to, by gdzieś upchnąć te wszystkie sprzęty, ale też móc z nich w miarę wygodnie korzystać. Proponowane w naszym sklepie umywalki 30 cm zapewniają maksimum wygody przy tak niedużej powierzchni.

Mogłoby się wydawać, że propozycje do niewielkich łazienek nie będą porywały ciekawym designem. Nic bardziej mylnego! Umywalki 30 cm zaskakują interesującymi formami, które nie tylko spełniają swoje praktyczne zadanie, ale też pięknie się prezentują, dodając wnętrzu charakteru. Wrażenie robi także liczba dostępnych kształtów takich umywalek. Doskonale sprawdzą się nie tylko w niewielkich łazienkach, ale też w toaletach czy w pokojach hotelowych lub innych budynkach użyteczności publicznej. Jedną z innych niewątpliwych zalet tych umywalek jest też ich stosunkowo niska cena. Wszystkie te modele znajdziesz w sklepie 123lazienka.pl.

Jakie umywalki 30 cm znajdziesz w naszym sklepie?

W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno umywalki odpowiednie do montażu przy ścianie jedną krawędzią, jak i takie do montażu narożnego. Nie musisz ograniczać się do jednego standardowego kształtu umywalki. W 123lazienka.pl zadbaliśmy o urozmaicony wybór. Znajdziesz modele owalne, półokrągłe i prostokątne. Wykonane z akrylu, ceramiki czy konglomeratu i pochodzące od takich producentów jak Cersanit, Omnires czy Duravit.

Umywalki 30 cm - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Nie wiesz, jaką umywalkę najlepiej wybrać do bardzo małej łazienki? Urządzenie pomieszczenia o niewielkim metrażu, zawsze jest wyzwaniem, jednak nie jest to niemożliwe. Na rynku istnieje wiele rodzajów umywalek, które mają różne wymiary, kształty i zastosowania. Dzięki temu wybranie tej idealnej do małego salonu łazienkowego nie jest trudne, a można to zrobić z łatwością, zapoznając się z artykułem.

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Ostatnimi czasy umywalka nablatowa zyskała na popularności. Nie ma co się dziwić, ponieważ jest to model niezwykle uniwersalny i praktyczny. Umywalka nablatowa jest modelem, który dodaje niepowtarzalnego uroku, a jednocześnie zapewnia wygodę. Przekonaj się, czy ten model pasuje do Twojej łazienki, a jeśli tak, to dlaczego warto go kupić.

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Ważne jest to, by wybrać odpowiedni kształt, wymiar, a także zastosowanie umywalki, by korzystanie z niej było w pełni komfortowe. Zapoznaj się z inspiracjami, a także najważniejszymi informacjami na temat poszczególnych modeli umywalek.