Umywalki 40 cm

(28 produktów)
i

Choć umywalki 40 cm są naprawdę niewielkie, to każda z nich została zaprojektowana w taki sposób, by zapewniać maksimum wygody podczas codziennego użytkowania. Każdego dnia korzystamy z niej około kilkunastu razy, więc warto zadbać o to, żeby mimo kompaktowych rozmiarów była komfortowa. Dostępne w 123lazienka.pl modele to połączenie interesującego designu z praktycznymi zaletami. Przekonaj się, że małe może być piękne i funkcjonalne!

Więcej informacji o Umywalki 40 cm

Jakie zalety wyróżniają umywalki 40 cm?

Bardzo często łazienki są pomieszczeniami dość ciasnymi, wymagającymi pewnych kompromisów i dokładnego planowania przestrzeni. Niekiedy ważne są wręcz centymetry i to od nich zależy, czy będzie można wygodnie otworzyć kabinę prysznicową czy zmieścić pralkę i wygodnie z niej korzystać. Poszukując oszczędności w budżecie łazienkowej przestrzeni, warto wziąć pod uwagę niewielkie umywalki 40 cm. Choć nie są to najmniejsze dostępne na rynku umywalki, to jednak zajmują wyjątkowo niewiele miejsca. W ten sposób można uratować powierzchnię niedużej łazienki, ale też takiej umieszczonej na poddaszu.

Umywalki 40 cm to również niezastąpione rozwiązanie do samych toalet, które też zazwyczaj nie zajmują dużej powierzchni. Znajdą swoje zastosowanie w łazienkach pokoi hotelowych, w obiektach użyteczności publicznej, jak również popularnych minidomach czy domkach letniskowych oraz w pomieszczeniach socjalnych w firmach.

Umywalki 40 cm dostępne w 123lazienka.pl

Funkcjonalny charakter i interesujący design mogą iść w parze z dobrą jakością i rozsądną ceną. Koszt najtańszego modelu nie przekracza 120 złotych, co jest świetną wiadomością przy remontach z ograniczonym budżetem. Część umywalek została powleczona specjalną powłoką ochronną, która wydłuża ich żywotność i zwiększa odporność na drobne uszkodzenia. Wśród dostępnych modeli znajdziesz umywalki klasyczne, nablatowe, meblowe i wpuszczane, pochodzące od takich producentów jak Cersanit, Deante, Duravit, Koło, Elita czy Roca. Umywalki 40 cm są dostępne w rozmaitych kształtach.

Umywalki 40 cm - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Szykujesz się do remontu bardzo małej łazienki? Zastanawiasz się, jaki model umywalki najlepiej wybrać? Liczy się to, by dawała ona wysoki komfort podczas użytkowania, a co więcej była doskonałą ozdobą całego pomieszczenia. To zadanie może wydawać się niemożliwe, ale po zapoznaniu się z artykułem, przekonasz się, że jest to nie tylko możliwe, ale również bardzo proste.

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Chcesz odmienić wygląd łazienki w prosty sposób i zastanawiasz się, co zrobić, by nabrała nowoczesnego wyglądu? Doskonałym sposobem, jest zmienienie umywalki na model nablatowy. To model, który wyróżnia się eleganckim designem, a co więcej daje wiele swobody i więcej możliwości. Przekonaj się, czemu warto zdecydować się na zakup umywalki nablatowej.

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Przed urządzeniem łazienki, zastanawiasz się, jaką umywalkę wybrać? Dla osób bez doświadczenia taki wybór może być naprawdę ciężki. Na rynku jest wiele modeli umywalek, przez co wybranie tej idealnej może wydawać się trudne. Jednak po zapoznaniu się z inspiracjami, a także poradami na temat kształtu i ich zastosowań, znajdziesz coś dla siebie.