Filtruj (87 products)

Cena

105,00 zł - 3 705,00 zł

Otwór na baterie

Powłoka ochronna

Umywalki 50 cm

(60 produktów)
i

Wśród najchętniej wybieranych modeli umywalki 50 cm cieszą się dużą popularnością z kilku powodów. Przede wszystkim nie zabierają wiele miejsca. Poza tym wiele z nich z powodzeniem łączy w sobie praktyczne rozwiązania z estetycznym designem. Niewątpliwą zaletą jest również ogromny wybór tego rodzaju umywalek pochodzących od znanych i cenionych producentów. W 123lazienka.pl na pewno znajdziesz idealny model do swojej łazienki.

Więcej informacji o Umywalki 50 cm

Kiedy umywalki 50 cm to dobre rozwiązanie?

Mały metraż łazienki niekiedy wymusza poszukiwanie i wykorzystywanie niestandardowych rozwiązań. Choć umywalki 50 cm nie są bardzo małe i da się znaleźć w naszym sklepie mniejsze modele, to jednak wciąż pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni. Użytkownikowi taki rozmiar umywalki zapewni wygodę, a jednocześnie wciąż pozwoli rozsądnie zaprojektować resztę łazienki. Popularność tego rozmiaru umywalek powoduje, że masz do wyboru szeroki asortyment pod względem kształtów i typów. Nie musisz decydować się na klasyczny owalny kształt. W 123lazienka.pl znajdziesz także umywalki kwadratowe, okrągłe, półokrągłe i prostokątne oraz narożne. Taka mnogość dostępnych wersji gwarantuje dopasowanie odpowiedniej opcji do każdej łazienki, bez względu na jej wielkość.

Znajdują zastosowanie nie tylko w domach czy mieszkaniach, ale też w niewielkich łazienkach w pomieszczeniach socjalnych firm, a także w hotelach czy budynkach użyteczności publicznej.

Umywalki 50 cm dostępne w 123lazienka.pl

Umywalki 50 cm, jakie oferujemy w 123lazienka.pl, to przegląd produktów najwyższej jakości za rozsądne ceny. Wybór tego rodzaju umywalki jest doskonałą opcją zawsze, gdy budżet nie pozwala na szaleństwa, ale trudno też zrezygnować z ciekawego designu, który doda łazience charakteru. W naszej ofercie znajdziesz umywalki klasyczne, meblowe, nablatowe, wpuszczane i wolnostojące oraz podblatowe. Bazujemy na propozycjach od sprawdzonych producentów, takich jak Cersanit, Deante, Elita, Roca, Omnires i Koło. W 123lazienka.pl na pewno znajdziesz to, czego szukasz!

Umywalki 50 cm - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Nie wiesz, jaką umywalkę najlepiej wybrać do bardzo małej łazienki? Chcesz, by była nie tylko piękna, ale również praktyczna i wygodna? Wybór tej idealnej jest możliwy. Jednak przed zakupem, warto przekonać się, czym należy się kierować przy wyborze umywalki do małej łazienki. Dzięki temu podjęcie zadowalającej decyzji okaże się znacznie łatwiejsze.

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka nablatowa to Twoje marzenie, ale nie jesteś pewny, czy to dobry wybór? Na rynku istnieje wiele modeli tego rodzaju umywalek, tak więc każdy ma możliwość wybrać taki, który będzie doskonale pasował do łazienki. Przekonaj się, co musisz wiedzieć o umywalce nablatowej, zanim umieścisz ją w salonie łazienkowym.

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Potrzebujesz inspiracji o umywalkach, ponieważ nie wiesz, jaki model doskonale pasuje do Twojej łazienki? Przed zakupem przekonaj się, jakie są modele umywalek. Jest ich naprawdę dużo, a różnią się od siebie wymiarami, kształtem, a to decyduje o ich zastosowaniu. Z tymi informacjami będziesz w stanie wybrać dla siebie idealną umywalkę, która posłuży przez długie lata.