Umywalki asymetryczne

(0 produktów)
i

Umywalki asymetryczne to znakomite rozwiązanie do łazienek o nietypowych wymiarach. Tam, gdzie jest niewiele miejsca lub mieszkanie znajduje się na poddaszu, a powierzchnię łazienki pomniejszają skosy oraz w wielu innych sytuacjach. Tego rodzaju propozycje wyróżnia często zaskakująca forma, jednak zawsze jest ona skutkiem przemyślanego designu. Wszystkie te cechy składają się na praktyczne, ale również estetyczne umywalki o asymetrycznych kształtach i wymiarach. Przekonaj się, jaką armaturę znajdziesz w 123lazienka.pl!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Umywalki asymetryczne

Jakie zalety mają umywalki asymetryczne?

Klasyczne umywalki mają dość przewidywalne wymiary i kształty. Zazwyczaj są okrągłe, prostokątne lub kwadratowe — wpuszczane w blat lub montowane na nim. Tymczasem umywalki asymetryczne wymykają się wszystkim obowiązującym standardom. Trudno się temu dziwić, gdy poszukuje się rozwiązań do niestandardowych pomieszczeń. Nie każda łazienka jest duża, tak jak nie każda łazienka ma prosty geometryczny kształt.

Umywalki asymetryczne pozwalają w pełni wykorzystać potencjał każdego pomieszczenia. Bardzo łatwo znaleźć propozycje odpowiednie do montowania jednym bokiem przy ścianie, ale nie brak też rozwiązań idealnych do montażu narożnego. To znakomity sposób na zaoszczędzenie cennych centymetrów. Może dzięki zastosowaniu asymetrycznej umywalki znajdzie się więcej miejsca, żeby otworzyć drzwi od kabiny prysznicowej lub wygodnie załadować pralkę? Część z proponowanych modeli nie tylko ma wyjątkowy kształt samej umywalki, ale też wydłużonego blatu. To przydatna powierzchnia, na której możesz ustawić podręczne akcesoria.

Umywalki asymetryczne w 123lazienka.pl

Poszukując odpowiedniego modelu dla siebie, warto zwrócić uwagę na kilka detali. Przede wszystkim upewnij się, jakie wymiary umywalki możesz swobodnie zmieścić w łazience. Ponadto zastanów się, jaki kształt będzie optymalny. Czy z każdej strony będziesz mieć wygodny dostęp do umywalki w miejscu, w którym chcesz ją umieścić? Wiele modeli dostępnych w 123lazienka.pl zostało też powleczonych specjalną powłoką ochronną, która wydłuża żywotność umywalki.

Umywalki asymetryczne - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Szukasz umywalki, która będzie doskonale pasowała do bardzo małej łazienki? Liczy się to, by miała odpowiedni wymiar, by nie zajmowała za dużo przestrzeni. Nie można również zapomnieć o tym, by wybrać jej odpowiedni kształt, by była praktyczna i zapewniała wygodę podczas użytkowania. Razem z nami możesz przekonać się, że wybór umywalki do małej łazienki, jest możliwy i prosty!

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Nie wiesz, czy umywalka nablatowa to dobry wyrób? Chcesz mieć nowoczesną łazienkę i szukasz odpowiedniego modelu? Przed zakupem zapoznaj się z najważniejszymi informacjami na temat umywalek nablatowych. Dzięki temu będziesz w stanie wybrać dla siebie model idealny, który spełni wszystkie oczekiwania.

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Obecnie na rynku jest wiele modeli, przez co wybranie tej odpowiedniej może być trudnym zadaniem, zwłaszcza dla osób bez doświadczenia. Zanim udasz się na zakupy, zapoznaj się z inspiracjami. Przekonaj się również, jak kształt umywalek wpływa na ich zastosowanie.