Umywalki podwójne

(6 produktów)
i

Każdego ranka cała rodzina nerwowo tłoczy się pod łazienką, żeby przygotować się do wyjścia. Znasz to, prawda? Okazuje się, że nie potrzebujesz dwóch łazienek, ani nawet ta jedna nie musi mieć ogromnych wymiarów, by zmieściła się w niej umywalka podwójna. To rozwiązanie, które łączy w sobie dwa stanowiska, możliwe do jednoczesnego i niezależnego użytkowania przez dwie osoby. Choć obie umywalki są ze sobą połączone, zapewniają ogromną wygodę na co dzień. W sklepie 123lazienka.pl znajdziesz mnóstwo wariantów takich umywalek, które możesz wybrać stosownie do potrzeb.

Więcej informacji o Umywalki podwójne

Umywalki podwójne i ich zalety

Duże rodziny, czy nawet pary mieszkające razem, często chcąc zaoszczędzić czas, przeznaczony na przygotowania do wyjścia, decydują się na zainstalowanie dwóch niezależnych umywalek. To praktyczne rozwiązanie, które może jednak generować niemały koszt. Ostatecznie wszystko trzeba kupić podwójnie — nie tylko umywalki, ale też syfon, wylewkę, czasem też szafkę. Umywalki podwójne eliminują większość tych problemów, a jednocześnie nadal pozwalają na niezależne użytkowanie ich przez dwie osoby.

Co ciekawe, stanowią idealne rozwiązanie nawet do tych łazienek, w których użytkownikom bardzo zależy na dwóch stanowiskach, choć powierzchnia pomieszczenia nie jest duża. Najmniejsze podwójne umywalki zaczynają się od 90 cm w przypadku dłuższego boku i 46 cm w przypadku krótszego boku. Zdecydowana większość jednak obejmuje umywalki o dłuższym boku w wymiarze 120 cm. Wiele z ich zaskakuje designem, który pozwala na zamontowanie umywalek bez szafek, a nawet bez blatu. Dekoracyjne elementy użytkowe nie kłócą się z wystrojem wnętrza.

Umywalki podwójne dostępne w 123lazienka.pl

Dostępne w naszej ofercie umywalki podwójne pozwalają na dopasowanie idealnego rozwiązania do niemal każdej łazienki niezależnie od budżetu, jakim dysponujesz. Wśród nich znajdziesz propozycje od sprawdzonych producentów, takich jak Duravit, Elita, Koło czy Roco. Sprawdź, jakie rozwiązania do swojej łazienki znajdziesz w 123lazienka.pl! Nasz dział obsługi klienta z chęcią odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Umywalki podwójne - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Pomieszczenie o małej przestrzeni nie musi być przeszkodą w trakcie aranżacji wnętrza. Łazienka może ciągle zapewnić masę możliwości, a codzienna pielęgnacja stanie się przyjemna, przynosząc upragnione ukojenie po ciężkim dniu. Poznaj ciekawe sposoby na wykorzystanie małych przestrzeni.

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Marzysz o pięknej umywalce nablatowej? Zastanawiasz się, czy jest to wygodne rozwiązanie? Armatura tego typu jest często wykorzystywanych we wnętrzach nowoczesnych oraz klasycznych. Gwarantuje komfortowe użytkowanie.

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Osoby kochające kreatywnie urządzać przestrzenie domowe z pewnością będą zainteresowane wykorzystaniem kształtnych umywalek łazienkowych. Odkryj charakterystykę umywalek okrągłych, prostokątnych i podwójnych. Nowa łazienka będzie nie do poznania, a Ty będziesz cieszyć się z codziennej pielęgnacji!