Umywalki wolnostojące

(17 produktów)
i

Umywalki wolnostojące stają się coraz bardziej popularne na rynku. Chociaż większość produktów tego rodzaju to umywalki przytwierdzone do blatu, ściany czy szafki, taki typ zyskał już wielu zwolenników. Jest to obecnie najnowszy trend.

Więcej informacji o Umywalki wolnostojące

Elegancki element wyposażenia łazienki

Umywalka wolnostojąca stanowi elegancki element wyposażenia łazienki. Istnieje wiele modeli takich produktów, które można odpowiednio dobrać do wnętrza łazienki. Mają one specyficzną konstrukcję, która sprawdzi się przede wszystkim w pomieszczeniach łazienkowych o większym metrażu. W mniejszych łazienkach może zajmować zbyt dużo miejsca. Warto zwracać uwagę na jakość materiałów, z których została wykonana umywalka, aby służyła swoim użytkownikom przez długi czas. Moda na umywalki wolnostojące wywodzi się z wytwornych wnętrz, w których emanuje przepych i jest dużo wolnej przestrzeni.

Nieprzeciętny design umywalek wolnostojących

Umywalki wolnostojące mają przeważnie nieprzeciętny design. To produkty bardzo funkcjonalne oraz estetycznie się prezentujące. Stanowią połączenie elegancji z wyjątkowym kształtem. Są piękne, a także niezwykle komfortowe. Dlatego należy do nich dobrać odpowiednie baterie. Dostępne są na rynku w różnych kolorach, więc dostosowanie właściwych do wnętrza swojej łazienki nie jest problemem. Najbardziej powszechne są białe umywalki wolnostojące, lecz istnieją również klienci, którzy inwestują swoje pieniądze w matowe czy też czarne.

Na temat umywalek wolnostojących piszemy również na naszym blogu

Dostosowanie umywalki wolnostojącej do metrażu i stylu łazienki gwarancją stworzenia oryginalnej aranżacji przestrzeni

Dostosowanie umywalki wolnostojącej do metrażu i stylu łazienki gwarancją stworzenia oryginalnej aranżacji przestrzeni

Jednymi z najczęściej spotykanych umywalek wolnostojących są takie, które mają proste geometryczne kształty wraz z podpórką i występują w postaci słupka. Powinny być dostosowane swoim rozmiarem do ilości wolnego miejsca znajdującego się w łazience.

Umywalki wolnostojące a inne typy produktów tego rodzaju

Umywalki wolnostojące a inne typy produktów tego rodzaju

Umywalki wolnostojące konkurują na rynku z innymi produktami tego rodzaju - ściennymi, blatowymi czy naszafkowymi. Wszystkie mają zarówno wady, jak i zalety. Rozkład ich rozmiarów musi być głównie uzależniony od wzrostu użytkowników danej łazienki.

O czym należy pamiętać podczas montażu umywalki wolnostojącej

O czym należy pamiętać podczas montażu umywalki wolnostojącej?

Umywalka wolnostojąca może być umieszczona w dowolnym miejscu. Należy dobrać do niej odpowiednią baterię. Przy każdej z umywalek przydają się różne schowki i miejsca do przechowywania przyborów toaletowych. Istnieją różne techniki mocowania baterii.