Umywalki wpuszczane w blat

(29 produktów)
i

Umywalki wpuszczane w blat to doskonałe rozwiązanie do nowoczesnych łazienek. Ich najbardziej rzucającą się w oczy cechą jest fakt, że nie zajmują miejsca na samym blacie. Wystaje z niego przeważnie sam brzeg umywalki, choć niektóre modele zaprojektowano tak, by były z nim idealnie równe. To świetny sposób na zaoszczędzenie cennego miejsca na blacie, które można przeznaczyć na przechowywanie podręcznych akcesoriów. W 123lazienka.pl znajdziesz szeroki wybór takich umywalek od znanych producentów.

Więcej informacji o Umywalki wpuszczane w blat

Kiedy sprawdzają się umywalki wpuszczane w blat?

Wiele osób uznaje takie rozwiązanie za bardziej estetyczne. W minimalistycznie urządzonych łazienkach, gdzie mniej znaczy więcej i liczą się proste linie oraz formy, umywalki wpuszczane w blat będą doskonałe. Nierzadko jest to rozwiązanie, które pozwala też na lepsze dopasowanie czegoś do niedużych pomieszczeń. Dostępne w 123lazienka.pl modele występują w różnych rozmiarach.

Jedną z najczęstszych wątpliwości przy zakupie tego rodzaju umywalek, jest obawa, że zabiorą miejsce do przechowywania w szafkach pod nimi. Rzeczywiście w wielu przypadkach górny poziom szafki trzeba zarezerwować na dno umywalki oraz syfon. Nie jest to jednak regułą. Istnieją modele, które charakteryzują bardziej płaskie niż zaokrąglone dna, co po części rozwiązuje ten problem.

Umywalki wpuszczane w blat dostępne w 123lazienka.pl

Oferta naszego sklepu obejmuje szeroki asortyment, umożliwiający dopasowanie czegoś odpowiedniego do niemal każdej łazienki, bez względu na jej powierzchnię, czy styl, w jakim będzie urządzana. Skorzystaj z wyboru dowolnego kształtu umywalki — od klasycznej okrągłej, poprzez kwadratowe, prostokątne, aż po owalne i półokrągłe. Umywalki wpuszczane w blat prezentowane w tym dziale to propozycje pochodzące od takich producentów jak Cersanit, Duravit, Koło czy też Roca. Część modeli posiada specjalną ochronną powłokę, która dodatkowo wydłuża i zwiększa trwałość umywalek. Każdy produkt jest też objęty gwarancją. Koniecznie przekonaj się, co znajdziesz w 123lazienka.pl!

Umywalki wpuszczane w blat - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Twoja przestrzeń łazienkowa jest nieco ograniczona i zastanawiasz się w jaki sposób optymalnie ją wykorzystać? Umywalki w tym przypadku okażą się niezwykle przydatne, wystarczy dobrać właściwy model, którego kompozycja będzie pasować do ogólnego designu wnętrza. Każda kąpiel okaże się być czystą przyjemnością.

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalki nablatowe to wyjątkowa armatura łazienkowa doceniana nawet przez najbardziej wybredne osoby. Jej aranżacja w pomieszczeniu sprawia, że stylistyka wnętrza nabiera gracji oraz wyrafinowania. Wybierając nowy model kieruj się kilkoma, dość ważnymi aspektami.

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Nowa lub odremontowana łazienka musi wyglądać fenomenalnie! Dodatkowo, powinna być ergonomiczna i funkcjonalna, tak aby czerpać z niej maksymalną radość. Zainspiruj się ciekawymi umywalkami o różnych kształtach, a następnie urządź własne pomieszczenie!