Vaillant

(2 produktów)
i

Asortyment sygnowany logo Vaillant to gwarancja zadowolenia oraz satysfakcji. Firma ma wieloletnie doświadczenie w branży produkcji wyposażenia do łazienki. W skład aktualnej oferty wchodzą zasobniki solarne, kotły gazowe, podgrzewacze przepływowe, a także regulatory i sterowniki. Warto zapoznać się z dostępnym asortyment, który jest bardzo zróżnicowany – klienci mogą znaleźć tutaj dziesiątki produktów, które różnią się cenę, specyfikacją oraz wyglądem.

Więcej informacji o Vaillant

Funkcjonalne wyposażenie łazienkowe od Vaillant

Dostępne w ofercie zasobniki solarne to elementy wydajne, ale równocześnie wysoce energooszczędne. Pozwalają utrzymać poziom opłat za rachunki na optymalnej wysokości. Ich cechą charakterystyczną jest doskonała izolacja cieplna, a poszczególne modele dostępne są w różnych wersjach o odrębnej pojemności. Dodatkowo każdy produkt został wykonany estetycznie, w myśl nowoczesnego designu. Najczęściej zasobniki występują z podwójną wężownicą ułatwiającą użytkowanie. Wysoką energooszczędnością cieszą się także kotły gazowe od Vaillant, które są w stanie przygotować ciepłą wodę szybko, bez korzystania z dużej ilości energii. Odpowiada za to pompa obiegowa o wysokiej sprawności, zapewniająca redukcję kosztów. Zastosowanie innowacyjnych technologii sprawia, że każdy kocioł jest niezawodny, nawet po upływie kilku lat. Przemyślana, kompaktowa obudowa gwarantuje oszczędność miejsca, więc nie musisz mieć specjalnie wydzielonej przestrzeni na montaż nowego kotła. Modele od Vaillant to wersje gazowe, kondensacyjne, o bardzo wysokiej sprawności grzewczej. Ich uniwersalne zastosowanie świetnie sprawdza się w przypadku większych obiektów (firmy, domy wielorodzinne). Możesz także zdecydować się na mniejszy model, dostosowany do użytku na małej powierzchni. Bez względu na wybór jesteśmy pewni, że Twoja inwestycja spotka się z zadowoleniem i satysfakcją. Vaillant to sprawdzony producent, który oferuje wyłącznie najlepsze rozwiązania i solidne wyposażenie.

Vaillant - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Aranżacja niewielkiej łazienki nie należy do najłatwiejszych zadań. Przestrzeń ta powinna być bowiem zarówno funkcjonalna, jak i estetyczna. Łazienkę zaaranżować można między innymi w klimacie glamour, gdzie króluje złoto, biel oraz écru. Równie ciekawie prezentują się wnętrza utrzymane w stylu eko oraz high-tech.

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Co jest praktyczniejsze: kabina prysznicowa czy wanna? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, jako że wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Kabina prysznicowa zajmuje znacznie mniej miejsca. Wanna pozwala natomiast na wzięcie długiej, gorącej, odprężającej kąpieli.

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Remont łazienki to spore wyzwanie. Aby przebiegł on sprawnie i bez zbędnych komplikacji, zadbać należy o stosowne jego zaplanowanie. Kluczową kwestią jest tutaj wybór odpowiedniego fachowca z doświadczeniem. Przed remontem warto zabezpieczyć łazienkę przy pomocy specjalnych folii. Ułatwi to późniejsze jej sprzątanie.