Filtruj (6 products)

Cena

30,00 zł - 255,00 zł

Dostępność

Viega

(6 produktów)
i

Viega to przedsiębiorstwo rodzinne, które zostało założone w 1899 roku. Początkowo firma specjalizowała się w produkcji armatur do wyszynku piwa, które następnie były sprzedawane okolicznym browarom oraz gospodom. Bardzo szybki rozwój sprawił, że oferta została poszerzona. Początkowo Viega zaczęła produkować armaturę odpływo-przelewową, a następnie poszerzono asortyment o technikę połączeń rurowych z miedzi oraz produkty z tworzyw sztucznych do branży sanitarnej.

Więcej informacji o Viega

W połowie lat 90. dwudziestego wieku wprowadzono system Profipress, a także wynaleziono profil SC-Contur. Dzięki temu w 2000 roku firma Viega dwukrotnie zrewolucjonizowała rynek. Dobra passa marki trwa do dziś. To, co wyróżnia firmę, to nieustający rozwój i poszerzanie własnych granic możliwości. Marka chętnie słucha rad swoich klientów, oferując coraz to nowsze produkty oraz usługi serwisowe. Ciągle jednak odwołuje się do własnej przeszłości, stawiając na najwyższą jakość. Od ponad 100 lat Viega dba o to, by zrewolucjonizować technikę instalacyjną. To dlatego zajmuje obecnie pozycję światowego lidera, pozostając nadal przedsiębiorstwem rodzinnym, które dba o własne standardy.

Viega wykorzystuje innowacyjne technologie

Firma Viega ogromną wagę przykłada do tego, by służyć swoim klientom wsparciem w codziennym funkcjonowaniu. To dlatego ciągle dopasowuje różnorodne materiały, wykorzystuje innowacyjne technologie i dba o komfort. Pracownicy firmy poświęcają mnóstwo czasu na to, by zapewnić najwyższą jakość oferowanych produktów oraz inwestując w prace badawczo-rozwojowe. Obecnie firma Viega dysponuje ponad dziesięcioma lokalizacjami na całym świecie, zatrudniając ponad 4000 pracowników. Oferta marki jest stale poszerzana i obejmuje kompletną technikę instalacyjną. To, co zasługuje na spore uznanie, to zachowanie wierności wartościom, które charakteryzują firmę Viega od samego początku. Te wartości są respektowane po dziś dzień i są miarą sukcesu marki. Przedsiębiorstwo inwestuje w pracowników, którzy są nieustannie kształceni, bowiem wizja firmy obejmuje całe generacje.

Poczuwa się do odpowiedzialności za własne zobowiązania

Dzięki temu, że firma Viega zajmuje pozycje lidera, poczuwa się do odpowiedzialności za własne zobowiązania. Angażuje się w zagadnienia branżowe, pracuje nad tworzeniem zbiorów przepisów oraz norm, dzieli się swoją wiedzą w trakcie różnorodnych szkoleń. Jedną z kluczowych kompetencji firmy Viegajest utrzymanie jakości wody pitnej. To dlatego oferuje ona rozwiązania, które wykraczają poza kreowanie produktów i stosowanie odpowiednich materiałów. Warto pamiętać o tym, że woda pitna jest jednym z najbardziej surowo kontrolowanych artykułów żywnościowych, dlatego przedsiębiorstwo służy wsparciem w utrzymaniu jej wysokiej jakości, oferując usługi serwisowe i szkolenia. Co istotne, firma Viega nigdy nie zaprzestała rozwoju w zakresie techniki podtynkowej. Przedsiębiorstwo potwierdza także kompetencje, jeśli chodzi o ochronę przeciwpożarową. Dzięki zróżnicowanej ofercie, możliwy jest dobór certyfikowanych systemów i kombinacji instalacyjnych, które spełniają wysokie wymagania dotyczące ochrony przeciwpożarowej. Viega proponuje także swoim klientom możliwość energooszczędnego oraz trwałego budownictwa.

VIEGA - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Zbliża się remont Twojej łazienki lub jesteś w trakcie aranżacji nowego mieszkania? Z pewnością chcesz odpowiednio zagospodarować przestrzeń, aby poza względami stylistycznymi była również wysoce funkcjonalna oraz ergonomiczna. Wystarczy zastosować się do kilku wartościowych porad.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Lepiej wybrać wannę, czy kabinę prysznicową? Co będzie lepsze w Twoim przypadku i dlaczego? Odpowiedź na to pytanie będzie inna zależnie od tego w jakiej sytuacji się znajdujesz oraz od Twoich preferencji. Pamiętaj, aby podczas wyboru wyposażenia dokładnie zapoznać się ze specyfikacją armatury!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont wcale nie jest taki straszny! Wszelkie obawy zaraz przed przybyciem ekipy remontowo-budowlanej są zbędne, a po wykonanej pracy osobiście stwierdzisz, że wcale nie było tak źle. Na dodatek, efekty po zakończonym remoncie znacznie podniosą komfort korzystania z prywatnej łazienki!