wyszukiwarka zaawansowana
promocja jesień REApromocja raty payu 0 procent
promocja jesień REApromocja raty payu 0 procent
×
Producent
Cena
  • od -
Filtry i kategorie

VIEGA

(6 produktów)
i

Viega to przedsiębiorstwo rodzinne, które zostało założone w 1899 roku. Początkowo firma specjalizowała się w produkcji armatur do wyszynku piwa, które następnie były sprzedawane okolicznym browarom oraz gospodom. Bardzo szybki rozwój sprawił, że oferta została poszerzona. Początkowo Viega zaczęła produkować armaturę odpływo-przelewową, a następnie poszerzono asortyment o technikę połączeń rurowych z miedzi oraz produkty z tworzyw sztucznych do branży sanitarnej.

Zobacz
szt.
VIEGA - SYFON UMYWALKOWY PODTYNKOWY CHROMOWANY - 703240
         
179,00 zł
duża ilość
 
szt.
Zobacz
szt.
VIEGA DOMOPLEX SYFON BRODZIK FI 52 MM - 364755
         
69,00 zł
duża ilość
 
szt.
Zobacz
szt.
VIEGA MULTIPLEX SYFON CHROM DO WANNY - 111069 + 103378
         
150,00 zł
duża ilość
 
szt.
Zobacz
szt.
VIEGA SIMPLEX SYFON AUTOMATYCZNY CHROM DO WANNY - 495121
         
74,99 zł
duża ilość
 
szt.
Zobacz
szt.
VIEGA SYFON DO UMYWALKA 52 MM - 108694
         
30,00 zł
duża ilość
 
szt.
Zobacz
szt.
VIEGA TEMPOPLEX SYFON CHROM DO BRODZIKA FI 90 MM  - 364786
         
80,00 zł
duża ilość
 
szt.

Więcej informacji o VIEGA

W połowie lat 90. dwudziestego wieku wprowadzono system Profipress, a także wynaleziono profil SC-Contur. Dzięki temu w 2000 roku firma Viega dwukrotnie zrewolucjonizowała rynek. Dobra passa marki trwa do dziś. To, co wyróżnia firmę, to nieustający rozwój i poszerzanie własnych granic możliwości. Marka chętnie słucha rad swoich klientów, oferując coraz to nowsze produkty oraz usługi serwisowe. Ciągle jednak odwołuje się do własnej przeszłości, stawiając na najwyższą jakość. Od ponad 100 lat Viega dba o to, by zrewolucjonizować technikę instalacyjną. To dlatego zajmuje obecnie pozycję światowego lidera, pozostając nadal przedsiębiorstwem rodzinnym, które dba o własne standardy.

Viega wykorzystuje innowacyjne technologie

Firma Viega ogromną wagę przykłada do tego, by służyć swoim klientom wsparciem w codziennym funkcjonowaniu. To dlatego ciągle dopasowuje różnorodne materiały, wykorzystuje innowacyjne technologie i dba o komfort. Pracownicy firmy poświęcają mnóstwo czasu na to, by zapewnić najwyższą jakość oferowanych produktów oraz inwestując w prace badawczo-rozwojowe. Obecnie firma Viega dysponuje ponad dziesięcioma lokalizacjami na całym świecie, zatrudniając ponad 4000 pracowników. Oferta marki jest stale poszerzana i obejmuje kompletną technikę instalacyjną. To, co zasługuje na spore uznanie, to zachowanie wierności wartościom, które charakteryzują firmę Viega od samego początku. Te wartości są respektowane po dziś dzień i są miarą sukcesu marki. Przedsiębiorstwo inwestuje w pracowników, którzy są nieustannie kształceni, bowiem wizja firmy obejmuje całe generacje.

Poczuwa się do odpowiedzialności za własne zobowiązania

Dzięki temu, że firma Viega zajmuje pozycje lidera, poczuwa się do odpowiedzialności za własne zobowiązania. Angażuje się w zagadnienia branżowe, pracuje nad tworzeniem zbiorów przepisów oraz norm, dzieli się swoją wiedzą w trakcie różnorodnych szkoleń. Jedną z kluczowych kompetencji firmy Viegajest utrzymanie jakości wody pitnej. To dlatego oferuje ona rozwiązania, które wykraczają poza kreowanie produktów i stosowanie odpowiednich materiałów. Warto pamiętać o tym, że woda pitna jest jednym z najbardziej surowo kontrolowanych artykułów żywnościowych, dlatego przedsiębiorstwo służy wsparciem w utrzymaniu jej wysokiej jakości, oferując usługi serwisowe i szkolenia. Co istotne, firma Viega nigdy nie zaprzestała rozwoju w zakresie techniki podtynkowej. Przedsiębiorstwo potwierdza także kompetencje, jeśli chodzi o ochronę przeciwpożarową. Dzięki zróżnicowanej ofercie, możliwy jest dobór certyfikowanych systemów i kombinacji instalacyjnych, które spełniają wysokie wymagania dotyczące ochrony przeciwpożarowej. Viega proponuje także swoim klientom możliwość energooszczędnego oraz trwałego budownictwa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl