Villeroy & Boch Antheus

(7 produktów)
i

Umywalki, ramy ze stali nierdzewnej, deski sedesowe i miski lejowe z serii Villeroy & Boch Antheus zapewniają wysoką funkcjonalność i będą doskonale wyglądać przez wiele lat. Zastosowane materiały pozwalają na dopasowanie produktów do dowolnego typu wnętrza.

Villeroy & Boch Antheus - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Domową łazienkę zaaranżować można na wiele różnych sposobów. Do wyboru są między innymi klimaty retro, ekologiczne oraz high-tech. We wnętrzach pierwszego typu dominuje stylizowana armatura i meble. Łazienki eko pełne są drewnianych i kamiennych dodatków, a high-tech – dekoracji z betonu, szkła czy żywicy.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wybór pomiędzy kabiną prysznicową a wanną nie należy do najprostszych. Dostępne na rynku produkty tego typu wytwarzane są z różnych materiałów i posiadać mogą rozmaite kształty. We wpisie przedstawiamy zalety oraz wady każdego z rozwiązań, co w znaczący sposób ułatwi późniejsze zakupy.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

By remont przebiegł sprawnie, należy go odpowiednio zaplanować. Najpierw warto zapoznać się ze średnimi cenami elementów wyposażenia oraz robocizny. Kolejny etap to znalezienie sprawdzonej ekipy remontowej. Równie istotne jest odpowiednie zabezpieczenie łazienki przed pracami i jej późniejsze posprzątanie.