Villeroy & Boch Architectura

(95 produktów)
i

Eleganckie deski sedesowe, pisuary i umywalki z serii Villeroy & Boch Architectura zostały wykonane z wytrzymałej śnieżnobiałej ceramiki sanitarnej. Konstrukcja wysokiej jakości zapewnia prawidłowe działanie produktów z tej kolekcji przez długie lata.

Villeroy & Boch Architectura - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Nie wiecie, w jakim stylu urządzić swoją łazienkę? Możliwości jest tutaj całe mnóstwo. Jeżeli jesteście miłośnikami eleganckich wnętrz, z pewnością do gustu przypadną Wam aranżacje utrzymane w klimacie retro. Do wyboru macie również łazienki ekologiczne oraz minimalistyczne, tak zwane high-tech.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna – na które z tych rozwiązań warto się zdecydować? Pierwsze z nich to idealna propozycja dla wszystkich fanów szybkich, energetycznych pryszniców. Wanna przypadnie natomiast do gustu zwolennikom długich, relaksujących kąpieli po ciężkim dniu. Jakie zalety ma każde z tych rozwiązań? Odpowiedź znajdziecie we wpisie.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki – jak rozsądnie go zaplanować? Pierwszy etap stanowić powinno zapoznanie się z aktualnymi cenami armatury, mebli oraz pozostałych elementów wyposażenia. Następnie przejść można do poszukiwania ekipy remontowej. We wpisie znajdziecie garść przydatnych wskazówek na ten temat.