Villeroy & Boch Architectura Vita

(28 produktów)
i

Seria Villeroy & Boch Architectura Vita obejmuje eleganckie umywalki wykonane z ceramiki sanitarnej. Produkty z tej kolekcji występują w różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu możesz wybrać właściwą umywalkę do Twojej łazienki.

Villeroy & Boch Architectura Vita - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Aby łazienka prezentowała się w pełni estetycznie, warto zadbać o to, by była ona urządzona w określonym stylu. W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszą się wnętrza utrzymane w klimatach retro, ekologicznym oraz high-tech. We wpisie prezentujemy cechy charakterystyczne każdego z nich.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna – co wybrać? Jeżeli Wasza łazienka nie jest na tyle duża, by znaleźć mogły się w niej oba te elementy, zdecydować musicie się na jeden z nich. Kabina prysznicowa pozwala na ograniczenie rachunków za wodę. Wanna świetnie sprawdzać będzie się natomiast u miłośników długich, odprężających kąpieli.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki spędza Wam sen z powiek? Zupełnie niepotrzebnie! Aby przebiegł on w pełni sprawnie, zadbać należy o odpowiednie jego zaplanowanie. Jak to zrobić? W pierwszej kolejności zapoznać należy się z cenami poszczególnych elementów wyposażenia i znaleźć solidną ekipę remontową.