Villeroy & Boch Avento

(36 produktów)
i

Seria Villeroy & Boch Avento została zaprojektowana z myślą o funkcjonalnych i nowoczesnych wnętrzach. Elegancka ceramika sanitarna w białym kolorze sprawia, że umywalki i sedesy z tej kolekcji prezentują się doskonale w każdej łazience.

Villeroy & Boch Avento - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak urządzić domową łazienkę? Do wyboru są między innymi wnętrza utrzymane w klimacie retro, gdzie dominuje biel, czerń oraz złote akcenty. W łazienkach ekologicznych spotkać można się z kamiennymi i drewnianymi elementami dekoracyjnymi i kolorami ziemi, a w high-tech – z betonowymi, blaszanymi, żywicznymi czy szklanymi ozdobami oraz monochromatycznymi barwami.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Na które z rozwiązań warto się zdecydować – kabinę prysznicową czy wanną? Pierwsza z nich idealnie nadaje się do niewielkich łazienek. To także świetna propozycja dla osób, którym zależy na ograniczeniu rachunków za wodę. Wanna umożliwia natomiast branie długich, odprężających kąpieli.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

O czym warto pamiętać, planując remont domowej łazienki? Kluczową kwestią jest zapoznanie się z cenami poszczególnych elementów wyposażenia oraz z kosztami robocizny. Niemniej istotne jest znalezienie sprawdzonych fachowców i stosowne zabezpieczenie przestrzeni przed rozpoczęciem prac.