Villeroy & Boch Aveo New Generation

(12 produktów)
i

Seria Villeroy & Boch Aveo New Generation została zaprojektowana zgodnie z obecnie panującymi trendami. Wytrzymała ceramika sanitarna pozwala na sprawne działanie umywalek, bidetów, sedesów i desek sedesowych z tej kolekcji przez wiele lat.

Villeroy & Boch Aveo New Generation - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

„W jakim stylu urządzić łazienkę?” – to pytanie zadaje sobie chyba każda osoba planująca remont tego pomieszczenia. Do wyboru mamy między innymi klimaty retro, ekologiczne oraz high-tech. We wpisie przedstawiamy, czym charakteryzuje się każdy z nich i jakich elementów wyposażenia nie może zabraknąć w tego typu łazienkach.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wybór pomiędzy kabiną prysznicową a wanną nie należy do najłatwiejszych. Do atutów pierwszego rozwiązania zaliczyć można fakt, iż nie zajmuje ono dużo miejsca i pozwala na obniżenie rachunków za wodę. Wanna umożliwia natomiast branie długich, relaksujących kąpieli. W tekście podpowiadamy, jakie są zalety każdego z tych elementów wyposażenia łazienki.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Co warto uwzględnić, planując remont łazienki? W pierwszej kolejności należy zapoznać się z aktualnymi cenami poszczególnych elementów wyposażenia. Nie mniej istotne są koszty związane z robocizną. Kolejny etap to znalezienie rzetelnej firmy remontowej i stosowne przygotowanie wnętrza do przeprowadzanych prac.