Villeroy & Boch Finion

(46 produktów)
i

W skład serii Villeroy & Boch Finion wchodzą różnorodne umywalki wykonane z ceramiki sanitarnej. Ich spójny design pozwala na skomponowanie eleganckiego wyposażenia wnętrza, niezależnie od wystroju, jaki dominuje w Twojej łazience.

Villeroy & Boch Finion - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

O czym warto pamiętać podczas urządzania łazienki? Najważniejsze jest to, by utrzymana była ona w spójnym stylu. Niezwykle gustownie prezentują się eleganckie łazienki typu retro, gdzie spotkać można między innymi stylizowaną armaturę. Wnętrza eko to idealne rozwiązanie dla fanów kolorów ziemi, a high-tech – zwolenników monochromatycznych zestawień.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Jeżeli Wasza łazienka nie jest na tyle duża, by znalazła się w niej zarówno kabina prysznicowa, jak i wanna, zdecydować musicie się na jedno z rozwiązań. Pierwsze z nich to znakomita propozycja dla posiadaczy niewielkich łazienek, którzy chcą ograniczyć rachunki za wodę. Wanna umożliwia natomiast wzięcie długiej, odprężającej kąpieli.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Jak rozsądnie przeprowadzić remont łazienki? W pierwszej kolejności określić należy maksymalny budżet i zapoznać się z cenami robocizny oraz poszczególnych artykułów budowlanych. Kolejny etap to znalezienie sprawdzonej ekipy. Pomocne okazać mogą się tutaj rekomendacje znajomych oraz opinie z forów internetowych.