Villeroy & Boch Hommage

(21 produktów)
i

Seria Villeroy & Boch Hommage obejmuje umywalki, sedesy i deski sedesowe wykonane z wytrzymałych materiałów. Kontrastująca barwa desek z tej kolekcji pozwala na stworzenie wyposażenia łazienki o oryginalnym charakterze - zarazem eleganckiej, jak i funkcjonalnej.

Villeroy & Boch Hommage - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Czym charakteryzują się poszczególne style, w których urządzić można domową łazienkę? Wnętrza utrzymane w klimacie retro prezentują się niezwykle elegancko. Nie brak tu stylizowanej armatury oraz złotych dodatków. W łazienkach eko dominują kolory, takie jak brąz czy zieleń, a high-tech – biel, czerń oraz szarość.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wybór pomiędzy kabiną prysznicową a wanną nie należy do najłatwiejszych. Wszystko uzależnione jest tutaj od indywidualnych preferencji domowników oraz wielkości pomieszczenia. W małych łazienkach dobrze sprawdzać będą się kabiny prysznicowe. Wanny idealnie nadają się natomiast do dużych pokojów kąpielowych.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Co warto uwzględnić podczas planowania remontu łazienki? Niezwykle ważną kwestią jest zaplanowanie budżetu i zapoznanie się z cenami poszczególnych artykułów budowlanych. Kolejny etap przygotowań stanowić powinno znalezienie ekipy remontowej i zabezpieczenie pomieszczenia przed ewentualnymi uszkodzeniami.