Villeroy & Boch Joyce

(12 produktów)
i

Seria Villeroy & Boch Joyce obejmuje bidety, miski lejowe, relingi na ręczniki oraz deski sedesowe wykonane z wytrzymałych i eleganckich materiałów. Wysokiej jakości konstrukcja produktów z tej kolekcji umożliwia sprawne korzystanie z nich przez wiele lat.

Villeroy & Boch Joyce - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Domową łazienkę urządzić można na wiele różnych sposobów. Miłośnikom klasycznych wnętrz do gustu przypadną z pewnością aranżacje utrzymane w klimacie retro. Równie ciekawie prezentują się łazienki ekologiczne oraz high-tech. We wpisie prezentujemy, czym charakteryzuje się każda z nich.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Dostępne na sklepowych półkach kabiny prysznicowe oraz wanny różnić mogą się od siebie między innymi wymiarami, kształtem oraz materiałem wykonania. Pierwsze z nich najlepiej sprawdzać będą się w niewielkich łazienkach. Wanna to natomiast znakomita propozycja dla wszystkich fanów długich kąpieli.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki – w jaki sposób go zaplanować? Pierwszy jego etap stanowić powinno zapoznanie się z cenami poszczególnych sprzętów oraz elementów budowlanych. Równie istotne jest znalezienie solidnej ekipy remontowej. O rekomendacje warto spytać rodzinę lub przyjaciół.