Villeroy & Boch La Belle

(2 produktów)
i

Umywalki nablatowe z serii Villeroy & Boch La Belle zostały wykonane z wytrzymałej ceramiki sanitarnej prezentującej się doskonale niezależnie od typu łazienki. Wytrzymała konstrukcja produktów pozwala na sprawne korzystanie przez wiele lat.

Villeroy & Boch La Belle - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Czym charakteryzują się poszczególne style, w jakich zaaranżować można domową łazienkę? We wnętrzach retro nie może zabraknąć stylizowanej armatury oraz złotych dekoracji. Łazienki ekologiczne pełne są kamiennych oraz drewnianych akcentów, a high-tech – betonowych, szklanych czy blaszanych.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Aby zagwarantować sobie w pełni komfortową kąpiel, zaopatrzyć należy się w wysokiej jakości kabinę prysznicową lub wannę. Do atutów pierwszego z rozwiązań zalicza się między innymi mniejsze wymiary oraz możliwość ograniczenia zużycia wody. Wanna sprawdzi się natomiast u miłośników długich kąpieli.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

W jaki sposób zaplanować remont łazienki? Aby przebiegł on w pełni sprawnie, warto zapoznać się z cenami poszczególnych elementów wyposażenia. Kolejny etap stanowić powinno znalezienie solidnej ekipy remontowej. O rekomendacje warto poprosić rodzinę i przyjaciół lub poszukać ich na budowlanych forach internetowych.