Villeroy & Boch Legato

(47 produktów)
i

Seria Villeroy & Boch Legato obejmuje bidety, spłuczki, umywalki, deski sedesowe i miski lejowe, wykonane z białej ceramiki sanitarnej. Wytrzymała konstrukcja produktów z tej serii pozwala na ich prawidłowe działanie przez wiele lat.

Villeroy & Boch Legato - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

„Jak stylowo zaaranżować łazienkę?” – tego typu pytanie zadaje sobie każda osoba planująca remont tego wnętrza. Możliwości jest tutaj całe mnóstwo. Do wyboru mamy między innymi stylistykę retro, ekologiczną oraz high-tech. W tekście podpowiadamy, czym charakteryzuje się każda z nich.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Jak zagwarantować sobie w pełni komfortową kąpiel? Pomoże w tym odpowiednio dopasowana kabina prysznicowa lub wanna. Do atutów pierwszego z rozwiązań zaliczyć można to, że pozwala na ograniczenie ilości zużywanej w gospodarstwie domowym wody. Co więcej, zajmuje ona znacznie mniej miejsca niż wanna.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

W jaki sposób zaplanować remont domowej łazienki? Pierwszy etap stanowić powinno zaplanowanie budżetu i zapoznanie się z cenami poszczególnych artykułów budowlanych. Następnie przejść można do poszukiwania ekipy budowlanej. Podpowiadamy, jak znaleźć najlepszych fachowców i przygotować łazienkę na przeprowadzane prace.