Villeroy & Boch Loop&Friends

(115 produktów)
i

Wysokiej jakości umywalki z serii Villeroy & Boch Loop&Friends zostały wykonane z wytrzymałej ceramiki sanitarnej w kolorze białym. Różne kształty i rozmiary produktów z tej kolekcji pozwalają na dopasowanie odpowiedniego do Twojego wnętrza.

Villeroy & Boch Loop&Friends - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Łazienka to pomieszczenie, w którym każdego dnia spędzamy sporo czasu. W związku z tym warto zadbać o to, aby prezentowała się ona w pełni spójnie. W jakim klimacie urządzić możemy to pomieszczenie? Do wyboru są między innymi aranżacje retro, ekologiczne oraz high-tech. Podpowiadamy, czym charakteryzuje się każda z nich.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Co warto wiedzieć na temat kabin prysznicowych oraz wanien? Dostępne na rynku produkty tego typu różnić mogą się od siebie między innymi materiałem wykonania, wymiarami, kolorem, kształtem i kolorystyką. Jakie są główne zalety kabin prysznicowych oraz wanien? Odpowiedź przynosi poniższy wpis.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Jak zaplanować remont domowej łazienki? Najpierw należy zapoznać się z aktualnymi cenami armatury, materiałów budowlanych oraz mebli i kosztami robocizny. Kolejny etap to znalezienie ekipy budowlanej. Niemniej istotne jest stosowne przygotowanie pomieszczenia do prowadzonych prac i jego późniejsze wyczyszczenie.