Villeroy & Boch Memento

(129 produktów)
i

Seria Villeroy & Boch Memento obejmuje umywalki prostokątne o różnych kształtach. Wszystkie produkty zostały wykonane z eleganckiej ceramiki sanitarnej zapewniającej doskonały wygląd i prawidłowe funkcjonowanie przez długi czas.

Villeroy & Boch Memento - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Łazienkę zaprojektować można na wiele różnych sposobów. Miłośnikom klasycznych aranżacji do gustu przypadną z pewnością wnętrza utrzymane w klimacie retro, w którym nie brak złotych akcentów i stylizowanych mebli. Nie mniej ciekawie prezentują się łazienki ekologiczne oraz high-tech. Podpowiadamy, jak je urządzić.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna – na które z tych rozwiązań warto się zdecydować? Trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, jako że wszystko uzależnione jest tutaj od indywidualnych preferencji oraz metrażu pomieszczenia. We wpisie znajdziecie garść wskazówek, które ułatwią Wam podjęcie decyzji.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

O czym warto pamiętać przed rozpoczęciem remontu łazienki? Pierwszy etap stanowić powinno zaplanowanie budżetu oraz zapoznanie się z cenami poszczególnych artykułów budowlanych. Następnie przejść można do poszukiwania ekipy remontowej. Podpowiadamy, jak znaleźć rzetelnych fachowców.