Villeroy & Boch Memento 2.0

(8 produktów)
i

Kolekcja Villeroy & Boch Memento 2.0 obejmuje kwadratowe umywalki nablatowe z opcjonalną powłoką Ceramic Plus. Produkty z tej kolekcji zostały wykonane zgodnie z panującymi trendami, a biała ceramika sanitarna pasuje do wielu typów wnętrz.

Villeroy & Boch Memento 2.0 - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Aby łazienka prezentowała się w pełni estetycznie, zadbać należy o urządzenie jej w określonym stylu. Bardzo ciekawie prezentują się aranżacje retro, w których dominuje biel, czerń oraz złoto. Charakterystyczne dla łazienek ekologicznych są kolory ziemi, jak brąz czy zieleń. Wnętrza high-tech przypadną z kolei do gustu fanom monochromatycznych barw.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Nieodłącznym elementem wyposażenia każdej łazienki jest kabina prysznicowa lub wanna. Na które z tych rozwiązań warto się zdecydować? Wszystko zależy tu od metrażu pomieszczenia. Kabina prysznicowa doskonale sprawdzać będzie się w niewielkich wnętrzach, wanna – przestronnych pokojach kąpielowych.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

O czym warto pamiętać podczas planowania remontu domowej łazienki? Do najważniejszych jej etapów zaliczyć można między innymi planowanie budżetu, przegląd cen materiałów budowlanych, poszukiwania rzetelnych pracowników oraz stosowne zabezpieczenie przestrzeni przed ewentualnymi uszkodzeniami.