Villeroy & Boch Metric Art

(1 produkt)
i

Umywalka nablatowa z serii Villeroy & Boch Metric Art została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych i eleganckich wnętrzach. Wykorzystanie wytrzymałej ceramiki sanitarnej w kolorze białym pozwala na sprawne korzystanie z produktów z tej kolekcji przez wiele lat.

Villeroy & Boch Metric Art - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jakiego rodzaju łazienki cieszą się w ostatnim czasie największą popularnością w naszym kraju? Zalicza się do nich między innymi wnętrza utrzymane w klimacie retro, ekologicznym oraz skandynawskim. We wpisie prezentujemy pokrótce, czym charakteryzuje się każda z tego typu aranżacji.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Aby korzystanie z łazienki było w pełni komfortowe, zadbać należy o to, by znalazła się w niej odpowiednio dopasowana kabina prysznicowa lub wanna. Do zalet pierwszego z rozwiązań zaliczyć można między innymi kompaktowe wymiary oraz niewielkie zużycie wody. Wanna pozwala natomiast na długą, odprężającą kąpiel.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Co warto uwzględnić, planując w najbliższym czasie remont łazienki? Aby przebiegła ona sprawnie, zapoznać należy się z aktualnymi cenami elementów wyposażenia oraz materiałów budowlanych. Równie istotne jest znalezienie solidnej ekipy remontowej. O rekomendacje w tym zakresie warto spytać rodzinę i znajomych.