Villeroy & Boch More To See

(25 produktów)
i

Seria Villeroy & Boch More To See obejmuje lustra łazienkowe o różnych rozmiarach i kształtach. Dbałość o detale zapewnia komfortowe i bezpieczne użytkowanie, a produkty z tej kolekcji sprawdzą się w przypadku każdej łazienki.

Villeroy & Boch More To See - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

W jakim stylu urządzić domową łazienkę? Wszystko zależy tutaj od indywidualnych preferencji. Fanom klimatów retro do gustu przypadną z pewnością wnętrza utrzymane w złoto-biało-czarnej kolorystyce. W łazienkach ekologicznych nie może zabraknąć drewnianych i kamiennych elementów, a high-tech – betonowych i szklanych.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa, a może wanna – który z tych elementów znaleźć powinien się w domowej łazience? Wszystko uzależnione jest tutaj od dostępnego metrażu oraz osobistych preferencji. We wpisie prezentujemy, jakie są główne zalety poszczególnych rozwiązań i co warto wziąć pod uwagę przy zakupie.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Jak zaplanować remont łazienki, by przebiegł on bez nerwów i zbędnych komplikacji? Kluczowa kwestia to odpowiednie jego zaplanowanie. Zadbać należy tu o zaplanowanie budżetu, przegląd dostępnych rozwiązań oraz cen, a także znalezienie solidnej, zaufanej ekipy remontowej. Podpowiadamy, jak to zrobić.