Villeroy & Boch More To See 14

(21 produktów)
i

Lustra z oświetleniem z serii Villeroy & Boch More To See 14 zostały wykonane z dbałością o najmniejsze detale. Lampy LED pozwalają na idealne doświetlenie łazienkowego wnętrza, a zatem sprawdzą się nawet w dużych pomieszczeniach.

Villeroy & Boch More To See 14 - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Czym powinna charakteryzować się idealna łazienka? Warto, aby urządzona została w stylu odpowiadającym indywidualnym preferencjom. W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszą się wnętrza retro, ekologiczne oraz typu high-tech. We wpisie podpowiadamy, czym charakteryzuje się każdy z nich.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa lub wanna to elementy wyposażenia łazienki, z których korzystamy każdego dnia. Czym kierować się przy ich wyborze? Dostępne na sklepowych półkach produkty tego typu różnić mogą się od siebie między innymi wymiarami, kształtem czy materiałem wykonania. Jak wybrać idealne rozwiązanie? Podpowiadamy!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki spędza Wam sen z powiek? Zupełnie niepotrzebnie! Aby przebiegł bezproblemowo, wystarczy pamiętać o odpowiednim zaplanowaniu poszczególnych jego etapów. Zalicza się do nich między innymi przegląd cen dostępnych rozwiązań oraz poszukiwania sprawdzonej ekipy remontowej.