Villeroy & Boch More To See One

(8 produktów)
i

Seria Villeroy & Boch More To See One została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych wnętrzach niezależnie od ich powierzchni. Kolekcja obejmuje lustra z oświetleniem o różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu dopasujesz odpowiednie do swojej łazienki.

Villeroy & Boch More To See One - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

By łazienka zachwycała swoim estetycznym wyglądem, warto zadbać o to, aby została urządzona w jednym, spójnym stylu. Miłośnikom bieli, czerni oraz złota do gustu przypadną z pewnością aranżacje w klimacie retro. Niemniej efektownie prezentują się łazienki ekologiczne oraz high-tech. Podpowiadamy, czym się charakteryzują.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Jednym z pierwszych etapów urządzania łazienki jest wybór pomiędzy kabiną prysznicową oraz wanną. Każde z tych rozwiązań ma sporo zalet. Kabina prysznicowa zajmuje niewiele miejsca i pozwala na ograniczenie rachunków za wodę. Wanna umożliwia natomiast branie długich, odprężających kąpieli.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

W jaki sposób zaplanować remont dowolnej łazienki? Warto rozpocząć go od określenia budżetu oraz zapoznania się z cenami poszczególnych artykułów budowlanych. Następnie należy znaleźć ekipę remontową. Równie istotne jest odpowiednie zabezpieczenie przestrzeni przed rozpoczęciem prac i jej posprzątanie po zakończonym remoncie.