Villeroy & Boch My Nature

(3 produktów)
i

Umywalki nablatowe z serii Villeroy & Boch My Nature cechują się oryginalnym opływowym kształtem pasującym do wielu typów łazienek. Ceramiczna konstrukcja z niezamykanym odpływem z korkiem zapewnia komfortowe korzystanie przez długi czas.

Villeroy & Boch My Nature - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Idealna łazienka to taka, która została w stosowny sposób zaprojektowana. Niezwykle efektownie prezentują się wnętrza utrzymane w klimacie retro, w których dominują stylizowane meble oraz złote dekoracje. W łazienkach ekologicznych nie brak kolorów ziemi w połączeniu z drewnem, a w high-tech – monochromatycznych barw.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Co zrobić, jeżeli znajdująca się w domu łazienka nie jest na tyle duża, by mogła pomieścić zarówno kabinę prysznicową, jak i wannę? W tej sytuacji należy ograniczyć się do jednego z rozwiązań. W tekście prezentujemy, co warto wziąć pod uwagę, wybierając kabinę oraz wannę i jakie są główne zalety poszczególnych rozwiązań.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Czy możliwy jest remont idealny? Jak najbardziej! Wystarczy zadbać tylko o jego stosowne zaplanowanie. W pierwszej kolejności należy zapoznać się z aktualnymi kosztami robocizny oraz cenami poszczególnych artykułów budowlanych. Następnie przejść można do poszukiwania solidnej ekipy remontowej.