Villeroy & Boch My View 14

(5 produktów)
i

Seria Villeroy & Boch My View 14 obejmuje eleganckie szafki wiszące z lustrem i oświetleniem. Szeroki wybór różnych wariantów pozwala na dopasowanie takiego, który odpowiadać będzie Twoim potrzebom, a lampy LED zapewnią doskonałe doświetlenie łazienki.

Więcej informacji o Villeroy & Boch My View 14

Szafki wiszące z lustrem i podświetleniem z serii Villeroy & Boch My View 14 zapewniają doskonałe oświetlenie okolic zlewu, dzięki czemu bez problemu wykonasz codzienny makijaż nawet w sytuacji, gdy na zewnątrz jest już ciemno. Zastosowanie dwóch lamp LED o mocy 26,4 W pozwala na uzyskanie światła o ciepłej barwie lub takiego, które odpowiada oświetleniu za dnia. W zależności od wariantu szafki wiszące składają się z odpowiedniej liczby drzwiczek i luster o różnych wymiarach. Wbudowane lusterko powiększające pozwala na dostrzeżenie nawet najmniejszych szczegółów podczas codziennej higieny lub makijażu. Meble z serii Villeroy & Boch My View 14 posiadają również wyłącznik sensorowy i gniazdko, a wewnątrz szafki znajdziesz eleganckie szklane półki.

Villeroy & Boch My View 14 - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Łazienkę urządzić można na wiele różnych sposobów. Na który styl warto się zdecydować? Wszystko zależy tutaj od indywidualnych preferencji. Do wyboru mamy między innymi wnętrza retro, ekologiczne oraz high-tech. Czym charakteryzuje się każde z nich? Odpowiedź na to pytanie przynosi poniższy wpis.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wybór pomiędzy kabiną prysznicową a wanną nie należy do najłatwiejszych. Posiadacze łazienek o niewielkim metrażu zdecydować mogą się na pierwsze z rozwiązań. Wanna świetnie sprawdzać będzie się natomiast w przypadku przestronnych wnętrz. To także świetne rozwiązanie dla miłośników długich, odprężających kąpieli.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

O czym warto pamiętać, planując remont domowej łazienki? Kluczową kwestią jest tutaj zaplanowanie budżetu oraz zapoznanie się z cenami niezbędnych materiałów budowlanych. Równie istotna kwestia to znalezienie solidnej ekipy remontowej. O rekomendacje w tym zakresie warto poprosić rodzinę i przyjaciół.