Villeroy & Boch My View 14+

(5 produktów)
i

Seria Villeroy & Boch My View 14+ powstała z myślą o eleganckich i funkcjonalnych wnętrzach. Szafki pokryte lustrem pozwalają na skuteczne zaoszczędzenie miejsca, a lampy LED idealnie oświetlą Twoją łazienkę. Produkty z tej serii są dostępne w różnych wariantach.

Villeroy & Boch My View 14+ - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Łazienkę urządzić można na kilka różnych sposobów. W ostatnich latach bardzo dużą popularnością cieszą się aranżacje retro, w których królują stylizowana armatura oraz złote akcenty. Kolejna propozycja to łazienki eko, z kolorami ziemi w roli głównej. Nie mniej efektownie prezentują się minimalistyczne, surowe wnętrza high-tech.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

„Kabina prysznicowa czy wanna – co wybrać?” – to pytanie zadaje sobie każda osoba aranżująca domową łazienkę. Na które z tych rozwiązań warto się zdecydować? Wszystko uzależnione jest tutaj od indywidualnych preferencji oraz metrażu danego pomieszczenia. We wpisie podpowiadamy, jakie są główne zalety kabin oraz wanien.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki to dla wielu osób bardzo stresująca sprawa. Jak się okazuje, zupełnie niepotrzebnie. Wystarczy bowiem zadbać o stosowne rozplanowanie poszczególnych jego etapów. We wpisie podpowiadamy, jak zaplanować budżet remontowy i jak znaleźć idealną ekipę fachowców.