Villeroy & Boch My View In

(5 produktów)
i

Szafki do zabudowy z lustrem i oświetleniem z serii Villeroy & Boch My View In pozwalają na skuteczną oszczędność miejsca w przypadku małych pomieszczeń. Lampy LED zapewniają idealne doświetlenie Twojej łazienki, a lusterko powiększające pozwala na zobaczenie najmniejszych szczegółów.

Villeroy & Boch My View In - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

W jakim stylu zaaranżować domową łazienkę? Wszystko zależy tutaj od indywidualnych preferencji. Miłośnikom klasycznych łazienek do gustu przypadną z pewnością wnętrza utrzymane w klimacie retro. Do wyboru mamy również łazienki ekologiczne oraz nowoczesne, typu high-tech.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Co wybrać – kabinę prysznicową czy wannę? Do zalet pierwszego z rozwiązań zaliczyć można między innymi mniejsze wymiary oraz możliwość ograniczenia zużycia wody w  gospodarstwie domowym. Wanna przypadnie natomiast do gustu wszystkim miłośnikom długich, odprężających kąpieli. Dostępne na rynku produkty tego typu różnić mogą się od siebie między innymi wymiarami i kształtem.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Jak rozsądnie zaplanować remont łazienki? Najpierw należy zapoznać się z cenami poszczególnych artykułów budowlanych, armatury i mebli oraz kosztami robocizny. Kolejny etap stanowi znalezienie rzetelnej ekipy fachowców. O rekomendacje w tym zakresie warto poprosić rodzinę i znajomych.