Villeroy & Boch Octagon

(4 produktów)
i

Umywalki z postumentem z serii Villeroy & Boch Octagon cechują się oryginalnym wyglądem, który nada ciekawego charakteru dowolnego typu łazience. Zastosowanie kontrastującego postumentu i białej ceramiki sanitarnej tworzy doskonały efekt wizualny. Z nią Twoja łazienka zmieni się nie do poznania.

Villeroy & Boch Octagon - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

W jaki sposób zaaranżować łazienkę? Możliwości jest tutaj całe mnóstwo. Bardzo stylowo prezentują się wnętrza utrzymane w klimacie retro, gdzie nie brak stylizowanej armatury. Następna propozycja to łazienki eko utrzymane w kolorach ziemi. W ostatnim czasie bardzo popularne są także nowoczesne łazienki high-tech.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa lub wanna to nieodłączny element wyposażenia każdej łazienki. Dostępne na rynku produkty tego typu różnić mogą się od siebie między innymi kształtem, materiałem wykonania czy wymiarami. We wpisie podpowiadamy, kiedy warto zdecydować się na zakup kabiny, a kiedy postawić na wannę.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Aby uniknąć zbędnych stresów i komplikacji podczas remontu, należy go stosownie zaplanować. W pierwszej kolejności warto zapoznać się z aktualnymi kosztami robocizny oraz cenami elementów wyposażenia. Następnie znaleźć należy ekipę remontową i stosownie zabezpieczyć łazienkę przed ewentualnymi uszkodzeniami.