Villeroy & Boch O.novo

(207 produktów)
i

Pisuary, umywalki, sedesy i ich elementy z serii Villeroy & Boch O.novo zostały wykonane z wytrzymałej ceramiki sanitarnej w kolorze białym. Elegancki wygląd wszystkich produktów pasuje do każdego wnętrza, a spójny design pozwala na skompletowanie pełnego wyposażenia łazienki.

Villeroy & Boch O.novo - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jakie style aranżacji łazienek cieszą się w ostatnim czasie największą popularnością? Do wyboru mamy między innymi klimaty retro, ekologiczne oraz high-tech. W pierwszym z nich dominuje biel, czerń oraz złoto, drugim – kolory ziemi, jak odcienie zieleni, brązu oraz beżu, trzecim – monochromatyczne barwy w połączeniu z mocnymi akcentami.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna – które z tych rozwiązań lepiej sprawdzi się w łazience? Trudno jest w jednoznaczny sposób odpowiedzieć na to pytanie, jako że wszystko uzależnione jest tutaj od metrażu łazienki oraz indywidualnych preferencji. We wpisie przedstawiamy główne zalety każdego z rozwiązań.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Wiele osób stresuje się remontem łazienki. Jak się okazuje – zupełnie niepotrzebnie. Aby przebiegł on sprawnie, wystarczy go rozsądnie zaplanować. Najpierw należy określić budżet oraz zapoznać się z cenami artykułów budowlanych. Następnie można przejść do poszukiwań ekipy remontowej.