Villeroy & Boch O.novo Vita

(46 produktów)
i

Sedesy, umywalki, deski sedesowe i miski lejowe z serii Villeroy & Boch O.novo Vita zostały wykonane z eleganckiej ceramiki sanitarnej w kolorze białym. Spójny design wszystkich produktów z tej kolekcji pozwala na skomponowanie pełnego wyposażenia łazienki.

Villeroy & Boch O.novo Vita - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Wyróżnić można kilka najpopularniejszych stylów aranżacji łazienek. Zalicza się do nich między innymi retro. Charakterystyczne dla niego są stylizowana armatura oraz złote akcenty. W łazienkach ekologicznych spotkać można kamienne i drewniane dodatki, a w high-tech – szklane i betonowe.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Aranżując łazienkę, najpierw należy zdecydować, czy wstawić do niej kabinę prysznicową czy wannę. Do atutów pierwszej z nich zaliczyć można to, że zajmuje ona mniej miejsca i pozwala na ograniczenie zużycia wody. Wanna umożliwia natomiast branie długich, relaksujących kąpieli.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Jak krok po kroku zaplanować remont łazienki? Pierwszy etap stanowić powinno zaplanowanie budżetu i zapoznanie się z cenami elementów wyposażenia. Następnie przejść można do poszukiwania fachowców. Na koniec stosownie zabezpieczamy łazienkę przed rozpoczęciem prac. Po zakończonym remoncie dokładnie ją sprzątamy przy pomocy odpowiednich detergentów.